Vali keel

Kooliõde Ele Külm (Tartu Koolitervishoiu OÜ)
Telefon: 5565 9475
E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Vastuvõtuajad:

E-R 8:00-16:00

Koolis tervishoiuteenuse osutamine annab võimaluse jõuda regulaarselt enamiku kooliealiste lasteni, et ennetada tervisemurede tekkimist ja edendada tervislikke eluviise.

Koolitervishoiuteenus on tervishoiu valdkond, mis tegeleb õpilaste tervisedenduse, haiguste ennetamise, tervise järelevalve ning esmaabi osutamisega. Kooliõde teeb eesmärkide saavutamiseks koostööd õpilase, lapsevanema, õpetaja, kooli juhtkonna ja kooli tugispetsialistidega.

Kooliõde teeb tervisekontrolle I, III, VII klasside õpilastele.

Perearst teostab V ja IX klasside õpilaste tervise kontrolli.

Kooliealiste laste ja noorukite immuniseerimiskava vaktsineerimisi teeb koolitervishoiutöötaja. Igale koolis tehtavale vaktsineerimisele peab eelnema vanema käest kirjaliku nõusoleku saamine. Kui lapsevanem otsustab kaitsesüstist loobuda, siis peab ta selle soovi vormistama kirjalikult.

Info: vaktsineeri.ee ja tervisekassa.ee 

Tartu Raatuse Kool   |  Aadress: Raatuse 88a, 51009 Tartu   |   tel: 7 461 721   |   e-post: kantselei@raatuse.tartu.ee  |   Registrikood: 75006820