Vali keel


Eripedagoog: Liina Miidla
e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 


Tegevused ja vastutusvaldkond

Õpilaste taju, mälu, kõne, mõtlemise, iseseisvuse, enesekontrolli ja õpioskuste arendamine ja kujundamine (õppimine etappide kaupa) spetsiaalsete võtete ning ainealase materjali kaudu.

- toetab ja juhendab õpetajat haridusliku erivajaduse väljaselgitamisel
- teeb ettepanekuid õpetajale ja lapsevanemale edaspidiseks pedagoogiliseks tööks ning koolis pakutavate õpilaste arengut toetavate meetmete rakendamiseks.Eripedagoog: Mendi Ikkonen
e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 

Tegevused ja vastutusvaldkond

Logopeedilise töö eesmärgiks koolis on abistada lapsi, kellel tekivad õpiraskused, mis tulenevad suulise- ja kirjaliku kõne arengu probleemidest. Logopeedi ülesandeks on vähendada ja ületada kõnelise arengu puudeid. Oluline on järjekindel töö ja koostöö nii õpetajate kui lastevanematega.

Vastuvõtuajad eelneval kokkuleppel.

Tartu Raatuse Kool   |  Aadress: Raatuse 88a, 51009 Tartu   |   tel: 7 461 721   |   e-post: kantselei@raatuse.tartu.ee  |   Registrikood: 75006820