Jaanuar 2020

Kellart Leppik - Tartu Ülikooli Teaduskoolis matemaatikavõistlusel Kuubik 1voorus IX koht ja 2. voorus II koht

Markkus Otti - III koht Eesti meistrivõistlustel judos AP-73kg klassis

Aleksander Potašenkov - Tartu koolide karikavõistlustel sisesõudmises 6.-7. klasside poiste individuaalarvestuses I koht ja võistkondlikult II koht

David Valdre Tartu koolide karikavõistlustel sisesõudmises 6.-7. klasside poiste individuaalarvestuses III koht ja võistkondlikult II koht

Rando Andvere ja Kaarel Heinalo Tartu koolide karikavõistlustel sisesõudmises 6.-7. klasside poiste arvestues võistkondlik II koht

Rianne Maiste - Tartu koolide karikavõistlustel sisesõudmises 6.-7. klasside tüdrukute individuaalarvestuses I koht ja võistkondlikult II koht

Nele Liis Salumets, Sandra Paimla ja Heli Hansen - Tartu koolide karikavõistlustel sisesõudmises 6.-7. klasside tüdrukute arvestuses võistkondlik II koht

Kadri Kangro, Liisy Tõnuvere, Keily Kivisaar ja Grete Sulp - Tartu koolide karikavõistlustel sisesõudmises 8.-9. klasside tüdrukute arvestuses võistkondlik II koht

Varmo Pärnpuu - II koht Tartu koolide karikavõistlustel sisesõudmises 8.-9. klasside poiste arvestuses

Rando Sarapson, Silver Vaher, Jasper Somelar, Niklas Krull ja Kevin Pärn - II koht Tartu koolide karikavõistlustel poiste korvpallis 1.-5. klasside arvestuses

Detsember 2019

Sander Palk - I koht Tartu lahtistel meistrivõistlustel poksis D-42 kategoorias

Marcus Eylandt II koht Tartu lahtistel meistrivõistlustel poksis D-42 kategoorias

Aleksander Potašenkov - II koht Tartu lahtistel meistrivõistlustel poksis C-75 kategoorias

Marleen Meister - eripreemia noorte stilistika– ja disainikonkursil Moeke 2019 oma kollektsiooniga Sats

Birten Liis Parksepp, Oliver Viljak, Noora Jukk, Elisabet Kustavson, Nora Juhanson - 99math mängupäeval Raatuse kooli üldvõitjad ja ülemaailmne VI koht

Kaisa Kivisaar - II koht Tartu koolide karikavõistlustel kergejõustikus 6.-7. kl tüdrukute kõrgushüppes

Rando Andvere - II koht Tartu koolide karikavõistlustel kergejõustikus 6.-7. kl poiste 60m jooksus

David Valdre - I koht Tartu koolide karikavõistlustel kergejõustikus 6.-7. kl poiste kuulitõukes

Kadri Kangro - I koht Tartu koolide karikavõistlustel kergejõustikus 8.-9. kl tüdrukute kuulitõukes

Varmo Pärnpuu - I koht Tartu koolide karikavõistlustel kergejõustikus 8.-9. kl poiste kuulitõukes


November 2019

Robin Tamm - I koht TV 10 Olümpiastarti Tartu ja Tartumaa I etapil kõrgushüppes

Rando Andvere - II koht TV 10 Olümpiastarti Tartu ja Tartumaa I etapil 60m jooksus

Lembi-Mari Merisalu - III koht TV 10 Olümpiastarti Tartu ja Tartumaa I etapil kõrgushüppes

Janno Kuld ja Rocco Vene - III koht Tartu linna 8.-9. klasside Landeskunde viktoriinil

Elo-Kaisa Viiding - II koht oma vanuserühmas rahvusvahelisel Balti riikide võimlemisvõistlusel 

Liisy Tõnuvere, Salme LaanemäeRocco VeneMaria Kõlamets ja Siim-Erik Viiding - III koht võistlusmängus „Põgenemine põhikoolist“


Oktoober 2019

Liselotte Bikha, Kristin Karki, Lisett Laureen Krindal, Eleri Krünvald, Mairis Krünvald, Indrek Lukksepp, Rico Marmor, Anneli Metsoja, Andero Mooses, Kevin Mõim, Aigar Paejärv, Gendra Pedoson, Cristofer Perkon, Sandra Raidmaa, Eliise Reinhold, Laura Roops ja Kersti Sarnit kooli väärika esindamise eest üle-eestilisel kodunduskonkursil "Rimi retsepti meistriklass 2019"

Hanna Aasa, Miia Maria Treier, Maali Toots, Susan Siimus, Karoliine Kreutzwald, Elise Lood - III koht Tartu linna lahtistel koolidevahelistel karikavõistlustel saalihokis 2.-3. klasside tüdrukute arvestuses

Kadri Kangro, Grete Sulp, Merilin Trummal, Friida Savi, Clealyandra Arm, Celica Metspalu - III koht Tartu linna lahtistel koolidevahelistel karikavõistlustel saalihokis 8.-9. klasside tüdrukute arvestuses

Joosep Timusk, Evert Vaher, Aivar Andre Paejärv, Keiro Tõnuvere, Tõnis Mugra - III koht Tartu linna lahtistel koolidevahelistel karikavõistlustel saalihokis 6.-7. klasside poiste arvestuses

Andres Nöps Tartu Raatuse Kooli liikumisaktiivsuse propageerimise eest


Juuni-September 2019

Hanna-Lene Sommer - publiku eripreemia Tartu Laulupeomuuseumi joonistusvõistlusel "Minu arm"

Marta Eliisabeth Ojamets - maailmakoristuspäevast osavõtu algataja Raatuse koolis

Aigrid Kõõra - maailmakoristuspäevast osavõtu algataja Raatuse koolis

Johanna Paulus, Karoli Looga, Romi-Ly Parts, Triinu-Liis Kuriks, Kaidi Pärn, Lilii Lill, Karola Purga, Miina Soon, Marleen Meister, Marta Eliisabeth Ojamets, Annamarii Tamm, Kristin Kört, Victoria Viin, Mirelle Rebane, Arianna Ribatti, Rianne Maiste, Estin Metspalu, Berit Aren, Mia Raud, Sandra Paimla, Kirke Juurikas - II koht Tartu linna koolide teatevõistlustel 6.-7. klasside tüdrukute arvestuses

Jasmiin Kraas - II koht Eesti Koolispordi Liidu koolidevahelisel valikorienteerumisel

Mirelle Rebane, Meribel Vahtre, Annabel Nöps, Marleen Veski, Kaarel Heinalo, Aleksander Potašenkov, Evert Vaher, Kaur Robert Lehtmets - II koht 6. klasside KEAT'i võistlusel

Gendra Pedoson, Arianna Ribatti, Kaisa Kivisaar, Rianne Maiste, David Valdre, Laura-Liisa Lehtmets, Andero Antsov, Markkus Otti, Brendon Maksimov, Ako Armin Raid, Kadri Kangro, Liisy Tõnuvere, Grete Sulp, Karolin Pärn, Keily Kivisaar, Celica Metspalu, Maria Kõlamets, Varmo Pärnpuu, Kristjan Mägi - II koht Eesti Koolispordi Liidu kergejõustikuvõistlustel

Marten Vahtre, Lukas Krull, Railiina-Victoria Rips, Lauren Paab, Rihhard Ojala - I koht matamängude päeval

Aarne Ruben - Eesti ajalugu kajastava raamatu "Öönaine valguses ja varjus. Kaksteist moraalilugu ajaloost" avaldamise eest