Vali keel

Kooli vilistlased on need, kes kõige enam näitavad meie tegelikku nägu ja sisu maailmale. Ainult nende tegude ja elude põhjal saame anda hinnangu sellele, milline kool me oleme. Ja me oleme õnnelikud, sest nende pikkade aastate jooksul on siit võrsunud väga palju toredaid ja tublisid inimesi, kellest suur osa on ära toodud ka vilistlaste nimekirjade alamenüüs.

Osad nendest inimestest on kindlasti tuntud ka laiemalt ning nendele pühendame siin eraldi alamenüü. Praegu lisame sinna mõned vanemad intervjuud, mis tehtud meie tollaste õpilaste ja tänaste vilistlaste endi poolt üheksakümnendate aastate keskpaigas, mistõttu on tegemist ka omapäraste ajalooliste dokumentidega, millesse täna juba hoopis teise pilguga vaadata saab. Ajapikku lisandub sinna kindlasti juba uusi mälestusi ja põnevaid seiku, mis seotud meie tublide vilistlastega.

Eraldi tasub mainida veel seda, et alati on neid, kes leiavad peale vahepealseid õpi- ja elurännakuid taas tee oma armsasse koolimajja. Nii on meie õpetajate hulgas täna üks Raatuse kooli vilistlane - saksa keele õpetaja Tiina Hallik.

Tartu Raatuse Kool   |  Aadress: Raatuse 88a, 51009 Tartu   |   tel: 7 461 721   |   e-post: kantselei@raatuse.tartu.ee  |   Registrikood: 75006820