Alljärgnevalt näete ruume meie koolimajas, mida lisaks ainekabinettidele on võimalus õpilastel kasutada õppetöös ja vabal ajal. Hetkel näete siin küll veel meie "vana" rekonstrueerimata ruumide fotosid, aga varsti näete muutust juba ka siin.

Ruume on võimalik ka rentida. Kontakt: Riina Tombak, haldusjuht - 5837 1436, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Ruumide rendihinnad leiate siit

Garderoob
Põhikooli õpilaste garderoob.

Algklasside garderoob

Raamatukogu

Raamatukogu lugemissaal, kus vajaduse korral saab ka koolitunde pidada. Raamatukogus on huviliste päralt ka 3 arvutit.

Söökla

Kes koolitoitu ei söö või kellel sellest väheks jääb, saab kasutada kohviku teenuseid.

Aula
Kooli aulas on viimastel aastatel vahetatud valgustus, ehitatud lava ette astmed. Aulas on klaver, võimas videoprojektor ning statsionaarne helitehnika.

Võimla
Üks väheseid Tartu linna täismõõtmetega koolivõimlatest. Suurus 20x30m.

Võimlemissaal
Kui koolimaja 1973.aastal valmis, oli sellel kohal ujula. Paraku sai veemõnusid nautida vaid aasta, siis tungisid ujulasse linna reoveed ning solgiga täidetuna seisis bassein ligi 3 aastakümmet. Selle sajandi alguses betoneeriti ujula ning kooli oma jõududega on sinna rajatud 300 ruutmeetrine võimlemissaal, mis avati 2005.aasta lõpul.

Jõusaal
Endise ujula eesruumis tegutseb alates 2008.aasta algusest jõusaal.

Tööõpetuse klass
Tööõpetuse tundides saab tegeleda puu- ja metallitööga.

Käsitöö õppeklassid
Käsitöö tundides tegeldakse kokanduse, õmbluse ja käsitööga

Arvutiklassid
2001.aasta suvel toimusid suured ümberehitused koolimaja 4.korrusel. Selle käigus valmisid keeleõpetuse klassid ja 100m2 suurusele pinnale sai üle kolida ka arvutiklass. Klassis on 24 arvutit õpilastele ning üks õpetajale. 2002.aasta sügisel andis kool Vaata Maailma sihtasutusele kasutada ruumi senise arvutiklassi kõrval. Vaata Maailma sisustas klassi 12 arvutiga, multimeedia projektoriga, printeriga, mööbliga, ehitas välja arvutivõrgu. Kuni 2004.aasta kevadeni peeti selles klassi Vaata Maailma 8-tunniseid arvutikursusi. Peale nende lõppu anti kogu sisustus üle koolile. Sellest ajast saadik on koolil 2 arvutiklassi. Täna on selles klassis 15 arvutit õpilastele ja 1 õpetajale. Mõlemas arvutiklassis on võimalik kasutada multimeediaprojektorit ning suuremas klassis ka puutetundlikku tahvlit.

Õpilasesindus
Kooli õpilasesinduse kasutuses on teisel korrusel omaette ruum. Fotol: esinduse juhatus koosolekut pidamas.