Vali keel

Tartu linnas elavale lapsele kehtib elukohajärgse põhikooli määramise kord (vt määrust siit). Kasutusel on e-keskkond ARNO, mille abil määratakse lapsele elukohajärgne põhikool.

Kõik klassid töötavad riikliku õppekava alusel. 1. klassi õpilaste igasse koolipäeva on lõimitud üldõpetuse- ja liikumistunnid, pikapäevarühm ning erinevad huviringid. 

Meie koolis algab võõrkeele õppimine 1. klassis ja lapsevanem saab valida saksa või inglise keele vahel. Kõik klassid töötavad riikliku õppekava alusel.

REGISTREERIMINE 1. klassi algab 15. märtsil e-keskkonnas ARNO.

Üks valge taustaga õpilase digitaalne fotofail (vähemalt 600x800 pikslit) õpilaspileti jaoks palun üles laadida ARNOs või saata hiljemalt 23. augustiks 2024 kooli kantseleisse (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.). Faili nimeks palun kirjutage: 1kl_isikukood_lapse_eesnimi_lapse_perenimi.jpg


Kui lapsevanem soovib esimesse klassi panna last, kes ei ole 1. oktoobriks 2024 saanud 7-aastaseks, tuleb sellest enne 10. märtsi 2024 teavitada haridusosakonda e-posti teel (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.) või teha e-keskkonnas ARNO teatiste all vastav avaldus.

1. klassi lapsevanemate kohtumine toimub neljapäeval, 13.juunil kell 17.00 kooli aulas.

Vaata lisaks:

Tartu kodulehel olev jooksvalt täienev vastuvõttu puudutav informatsioon

Tartu linnas elavale lapsele elukohajärgse põhikooli määramise tingimused ja kord

Tartu linna munitsipaalpõhikooli ja -gümnaasiumi vastuvõtu tingimused ja kord

Vastuvõtt ülelinnalistesse koolidesse

Kõikides vastuvõttu ja õpilase kodukooli vahetust puudutavates küsimustes palun pöörduda kantselei juhataja (Svetlana Teras7461 721, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.) või õppekorraldusjuhi (Kristi Eelmäe, 7461 722, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.) poole.

Tartu Raatuse Kool   |  Aadress: Raatuse 88a, 51009 Tartu   |   tel: 7 461 721   |   e-post: kantselei@raatuse.tartu.ee  |   Registrikood: 75006820