Vali keel

Postiaadress:

Raatuse 88a
51009 Tartu (vt allpool olevat kaarti)

E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kontaktid:

Toomas Kink
, direktor
5064 297, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  (vastuvõtuaeg, mis tuleb eelnevalt kokku leppida: esmaspäev 10:00-13:00 ja neljapäev 16:00-18:00)

Svetlana Teras, kantselei juhataja - 7461 721, kantselei@raatuse.tartu.ee

Kristi Eelmäe, õppekorraldusjuht - 7461 722, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. (vastuvõtuaeg kokkuleppel)

Rene Leiner, õppearendusjuht - See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. (vastuvõtuaeg kokkuleppel)

Marju Lille - noorsoo- ja kultuuritegevuse juhtSee e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Riina Tombak, haldusjuht - See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Urmas Vessin, haridustehnoloog - See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Jaana Mihailišina, haridustehnoloog - See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Eliise Vainurm - hariduslike erivajadustega õpilaste õppe koordineerija (HEVKO) - See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Merle Saar, sotsiaalpedagoog - 7461 724, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. (vt siia)

Liivi Moore, psühholoog - See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. (vt siia, palun lapsevanematel eelnevalt registreeruda telefoni või  e-kirjaga)

Malle Pabstel, teabejuht/bibliograaf - See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Ele Külm, kooliõde5565 9475, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Ene Veski, Daily koolisöökla juhataja - 5916 6597, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. (vt asenduskontakte kuni 2023/2024. õppeaasta lõpuni siit)

Õpetajate tuba - 7461 723

Koolimaja piirneb Jaama ja Raatuse tänavatega, 800m kaugusel asub Ülejõe park, 10 minutise jalutuskäigu kaugusel Raekoja plats ja Emajõgi, lähedal LaulupeomuuseumLähimad bussipeatused on Raatuse ja Jaama.


View Larger Map

Tartu Raatuse Kool   |  Aadress: Raatuse 88a, 51009 Tartu   |   tel: 7 461 721   |   e-post: kantselei@raatuse.tartu.ee  |   Registrikood: 75006820