Alljärgnevast kalenderplaanist ehk kooli üldtööplaanist leiate meie kooli kõige olulisemad teetähised läbi õppeaasta. Siin on kõik peamised õppetöö- ja eksamiperioode ning koolivaheaegu puudutavad kuupäevad, kuid ka meie kõige tähtsamate ühisürituste toimumise ajad. Samas toimub koolis palju rohkem huvitavaid sündmusi kui siin kirjeldatud ning päris mitmete ürituste kohta ei ole õppeaasta alguses veel täpsed kuupäevad kokku lepitud (sh mõned välisprojektide mobiilsusnädalad Tartus jne). Viimaste kohta leiate jooksvalt infot meie kodulehe avalehel olevast sündmuste rubriigist.

Tasemetööde ja eksamite toimumisajad leiate kikkides lingil (siin võib tulla seadusemuudatustest, mida Riigikogu menetlema asub, tulenevaid muutusi)

Kuupäev

Üritus

Vastutaja(d)

1.09.2019 kl 12.00

1.ja 9. klassi aktus

T.Kink, M.Lille

2.09.2019 kl 10.00 

2.-4. klassi aktus 

 

T.Kink, M.Lille

2.09.2019 kl

11.00 

5.-9. klassi aktus

T.Kink, M.Lille

13.09.2019

 

10.00

12.00

 

10.00

Spordipäev

 

(5.-6. klass staadionil)

(7.-9. klass staadionil)

 

Spordipäev (1.-4. klass kooli välisväljakutel)

 

liikumisõpetuse õpetajad

 

M.Lille + liikumisõpetuse õpetajad

16.- 20.09.2019

Sügise sünnipäeva tähistamine (1.-9. klass)

M. Lille + klassijuhatajad

24.-25.09.2019

Pildistamine 

M. Lille

24.-25.09.2019

7. klassi loodusõpetuse tasemetöö (elektrooniline)

A.Kõõra; M. Säre +

 M. Laar; U, Vessin

25.09.2019 kl 17.00

Eelkooli lastevanemate koosolek

T. Kink; K. Eelmäe

1.-2. 10.2019

4. klassi loodusõpetuse tasemetöö (elektrooniline)

M. Leivo, H. Mugra + 

M. Laar, U. Vessin

2.10.2019 kl 16.30

Eelkooli algus

K. Eelmäe

7.10.2019

Õpetajate päev (lühendatud tunnid)

M. Lille; K. Eelmäe

9.10.2019 kl 17.00

Lastevanemate üldkoosolek

 1.-3. kl (aulas)

T. Kink

10.10.2019 kl 17.00

Lastevanemate üldkoosolek

 4.-9. kl (aulas)

T. Kink

13.-18.10.2019

Projekti Blue Countries Tartu mobiilsusnädal õpilastele

R. Leiner, A. Kõõra

18.10.2019

I kursuse lõpp (9. kl) 

K. Eelmäe

21.-27.10.2019

I vaheaeg

 

4.-9.11.2019

Projekti SLEM-STEM Tartu mobiilsusnädal partnerkoolide õpetajatega

R. Leiner, L. Kõlamets, P. Laats

18.-22.11.2019

Lauluvõistluse eelvoorud 

M. Lille

28.11.2019 kl 18.00

Lauluvõistluse finaal

M. Lille

29.11.2019

I trimestri lõpp (7.-8. kl)

K. Eelmäe

2.-7.12.2019

Kooli 100. sünnipäevanädal

Juhtkond

13.12.2019

II kursuse lõpp (9. kl)

K. Eelmäe

17.-18.12.2019

Jõulupeod

M. Lille + klassijuhatajad

18.12.2019 

kl 17.00 - 18.00

Eelkooli jõulupidu

Eelkooli õpetajad

19.12.2019

 kl 18.00

Jõulukontsert Jaani kirikus

M. Lille

23.12.2019 -5.01.2020

II vaheaeg

 

17.01.2020

I poolaasta lõpp (1.-6. klass)

K. Eelmäe

14.02.2020

III kursuse lõpp (9. kl)

K. Eelmäe

14.02.2020

Sõbrapäeva üritused

M. Lille

17.-21.02.2020

Teemanädal 2020

 

21.02.2020

Vabariigi aastapäeva tähistamine

M. Lille

24.02.-01.03.2020

III vaheaeg

 

6.03.2020

II trimestri lõpp (7.-8. klass)

K. Eelmäe

19.03.2020 kl 17.00

Direktori vastuvõtt parimatele õpilastele ja nende vanematele

T. Kink, M. Lille

26.03.2020 kl 18

Raatuse Kooli lühifilmide õhtu

M. Lille

1.04.2020

Loovtööde esitamise tähtaeg 8. ja 9. klassile

M.Torim

10.04.2020

IV kursuse lõpp (9. kl)

 

15.04.2020 kl 17.00

Eelkooli lõpetamine

K. Eelmäe + eelkooli õpetajad

16. – 17. 04.2020

8. klasside õpilased on õppetööst vabastatud (loovtööde kaitsmised 10.-11.06.2020)

 

16.04.2020 kl 18.00

Karaokeõhtu ja playbackid

M. Lille

17.04.2020

1.-7. klassi e-õppepäev

Klassiõpetajad + haridustehnoloogid

17.04.2020

Ühiskatsed Tartu gümnaasiumidesse

 

20.04 - 26.04.2020

IV vaheaeg

 

14.05.2020 kl 18.00

Kevadkontsert

M. Lille

22.05.2020

Tutipidu

M. Lille

5.06.2020 kl 14.00

Õppenõukogu – õppeaasta kokkuvõtted 

(1.-7. kl)

K. Eelmäe

8.06.2020

Parimatele õpilaste väljasõit

M. Lille

9.06.2020

Kooliaasta (II poolaasta, III trimestri) lõpp 1.-7. kl õpilastele; 

 V kursuse lõpp 9. kl õpilastele

K. Eelmäe

10.-11. 06.2020

8. klassi õpilaste loovtööde kaitsmine

M. Torim

10.06.-31.08.2020

Suvevaheaeg (va 9.klass)

 

16.06.2020 kl 10.00

Õppenõukogu – 8. klasside ja põhikooli lõpetamine  + täiendava õppetöö tulemused

K. Eelmäe

17.06.2020 kl 17.00

1. kl astujate lastevanemate infoõhtu

K. Eelmäe

19.06.2020 kl 12.00

Põhikooli lõpuaktus

T. Kink; M. Lille; K. Eelmäe + muusikaõpetajad

27.08.2020 kl 10.00

Õppenõukogu

K. Eelmäe