Spordipäev
16.09.2021
Põhikooli lõpuaktus
18.06.2021
5.–8. klasside õppeaasta lõpuaktus
11.06.2021
1.-4. klasside õppeaasta lõpuaktus
11.06.2021
4.c klassi perepiknik ERM-i juures
10.06.2021
7.b klassi piknik ERM-i juures
10.06.2021
5.a ja 5.b klass Valma seikluspargis
10.06.2021
2.c klass Raadi mõisapargis piknikul
10.06.2021
1. a ja 1. b klassi lõpupiknik Laulupeomuuseumi pargis
10.06.2021
4.b ja 4.c klass kinos Apollo (Eedeni keskuses)
10.06.2021
6.a klassi piknik TÜ Botaanikaaias
10.06.2021
4.c klassil külas koerad
10.06.2021
7.b klass Tartu Loodusmajas õppeprogrammil "Elurikkus ja selle muutused tänapäeval"
10.06.2021
3.c ja 3.d klasside orienteerumine Toomemäel ja piknik
10.06.2021
4.b klassi perepiknik ERMi juures
09.06.2021
6.b aastalõpu piknik
09.06.2021
3.d klass õppeprogrammil "Eesti veekogud looduses ja kaardil"
09.06.2021
7.c klass Tartu Loodusmajas õppeprogrammil "Elurikkus ja selle muutused tänapäeval"
09.06.2021
4.c klass AHHAA keskuses aktiivõppeprogrammil "Anatoomia I"
09.06.2021
4.d klass õppekäigul Tartu kesklinnas ja TÜ Botaanikaaias
09.06.2021
7.a klass Tartu Loodusmajas õppeprogrammil "Elurikkus ja selle muutused tänapäeval"
09.06.2021
3.b klass õppeprogrammil "Eesti veekogud kaardil ja looduses"
09.06.2021
3.c klass õppeprogrammil „Eesti veekogud kaardil ja looduses“
09.06.2021
1.c klassi perepiknik
08.06.2021
5.b klassi perepiknik ERMi pargis
08.06.2021
1.d klassi perepiknik
08.06.2021
3.a botaanikaaias
08.06.2021
3.a klassiõhtu
08.06.2021
2.d klass aktiivõppeprogrammil "Kuidas elad, Emajõgi?". Lodjasõit Jõmmuga.
08.06.2021
4.b klassi õppekäik Linnamuuseumi muuseumitundi - Mis on aeg?
08.06.2021
2.a klass Emajõe ääres matkal
08.06.2021
Rändnäitus "Kuues laine ja mina"
08.06.2021
3.b klass piknikul TÜ botaanikaaias
08.06.2021
4.a ja 4.c klasside käsitöörühm aktiivõppeprogrammil "Materjalide saamislugu"
07.06.2021
1.c ja 1.d Emajõe ääres veeohutust õppimas
07.06.2021
1. c ja 1.d klass Emajõe ääres veeohutust õppimas
07.06.2021
4.d klassilõpu matkal Otepääl
07.06.2021
3.c klass Escape põgenemistubades
07.06.2021
Rändnäitus "Kuues laine ja mina"
07.06.2021
3.a klass õppeprogrammil "Eesti veekogud kaardil ja looduses"
07.06.2021
3.b klass orienteerumas Toomemäel
04.06.2021
3.a klass aktiivõppeprogrammil "Jüri ja Mari muinasjutumetsas"
04.06.2021
6. klassid Ugala teatris
04.06.2021
2.a klass õppeprogrammil "Loodusetundmine läbi viikingite silmade"
04.06.2021
5. klasside õppeprogramm "Kalad" Järvemuuseumis Akva:rium
03.06.2021
2.d klass õppeprogrammil "Looduse tundmine läbi viikingite silmade"
03.06.2021
2.c klass lodjakojas õppeprorammil "Loodusetundmine läbi viikingite silmade"
03.06.2021
6.a klass taastuvenergia õppeprogrammil Vapramäe Loodusmajas
03.06.2021
4.b klassi käsitöörühm aktiivõppeprogrammil "Materjalide saamislugu"
02.06.2021
6.b klass taastuvenergia õppeprogrammil Vapramäe Loodusmajas
02.06.2021
1. c ja 1.d klass lastekaitsepäeval Raadi pargis
01.06.2021
3.c ja 3.d Tartu Mänguasjamuuseumi õpitoas „Vanad head õuemängud“
01.06.2021
4.a ja 4.d klassi õppekäik Karilatsi muuseumi orienteerumismängule
01.06.2021
6.a ja 6.b klassi tütarlaste käsitöörühm õppekäigul TÜ teaduslaboris
01.06.2021
Neljandate klasside õppekäik "Veetarga retk puhta vee tekkekohas"
31.05.2021
3.b klass õppeprogrammil "Jüri ja Mari muinasjutumetsas"
28.05.2021
5.a ja 5.b klassi tüdrukud aktiivõppeprogrammil "Nobenäpud trükikojas"
28.05.2021
4.a klassi lõpupeo piknik
28.05.2021
7.klasside aineteülene õppereis Peipsiveerde
28.05.2021
3.a klassi õppeprogramm "Orienteerumine maastikul" Vapramäel
27.05.2021
3.d klass aktiivõppeprogrammil "Jüri ja Mari muinasjutumetsas"
27.05.2021
1.a klass Tartu Mänguasjamuuseumi õuesõppe töötoas "Vanad head õuemängud"
27.05.2021
3.c klass O. Lutsu majamuuseumis õppeprogrammil "Mina ka võin olla kirjanik"
27.05.2021
Eelkooli lõpupidu
26.05.2021
1.b klass õppeprogrammil „Koduloomad talus“
25.05.2021
1.a klass õppeprogrammil "Koduloomad talus"
25.05.2021
1.c klass õppeprogrammil "Koduloomad talus"
24.05.2021
1.d klass õppeprogrammil "Koduloomad talus"
24.05.2021
6. klasside õppereis Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskooli
24.05.2021
1.a klass AHHAA õppeprogrammil "Meeled selgeks"
21.05.2021
2.a klass Oskar Lutsu majamuuseumis
21.05.2021
2.klassid õuesõppepäeva tunnis TÜ Botaanikaaias
20.05.2021
Raatuse kooli õuesõppepäev
20.05.2021
4.c klassi klassiõhtu
14.05.2021
3.d klass aktiivõppeprogrammil „Mis on peidus raamatukogus?”
13.05.2021
2.d klass AHHAA keskuses
13.05.2021
4.b klass Bobby Sageri näitusel "Invisible Sun".
10.05.2021
Teemanädal 2021
19.02.2021
Teemanädal 2021
18.02.2021
Teemanädal 2021
17.02.2021
Teemanädal 2021
16.02.2021
Teemanädal 2021
15.02.2021
3.c klassi uisutund Tartu Raekoja platsi liuväljal
12.02.2021
1. b klassipidu
04.02.2021
4.a klassiõhtu
02.02.2021
3.a tuubitamas Tartu lumepargis
29.01.2021
3.c klassi uisutund Tartu Raekoja platsi liuväljal
29.01.2021
3.b klassiõhtu
28.01.2021
Virtuaalne jõulukontsert
22.12.2020
2.b klassile annab tundi meie kooli vilistlane ja jalgpallur Sten Reinkort
11.12.2020
8.a ja 8.b klassid Tartu Raekoja platsil uisutamas
10.12.2020
2.c klassile annab 5. ja 6. tundi lapsevanem Aune Leuska
07.12.2020
2.a klassi õppekäik "Mänguasjamuuseumi jõulumänguõu"
04.12.2020
3.b klass õppeprogrammil "Salapärane vesi"
04.12.2020
2.d klass Teatri Kodus
01.12.2020
4.c klass Tartu Linnaraamatukogus
27.11.2020
7. klassi õppekäik "Mänguline matemaatika" AHHAA keskuses
25.11.2020
7. klassi (tempo 3) õppekäik "Mänguline matemaatika"
25.11.2020
TÜ teaduskooli füüsika õpikoda
20.11.2020
3.a klass osalemas õppeprogrammis "Eesti veekogud kaardil ja looduses"
20.11.2020
Keskkonnasäästlikkuse loengud 7. klassidele
18.11.2020
1.d klassi lastevanemate koosolek Zoomis
17.11.2020
4.b klassile annab 5. ja 6. tundi lapsevanem Aune Leuska
16.11.2020
3.a klass Eesti Spordimuuseumis õppeprogrammil "Terves kehas terve vaim"
16.11.2020
7.b klass TÜ muuseumis õppeprogrammil "Iga tegu jätab jälje"
13.11.2020
4.b klass Tartu Loodusmuuseumi õppeprogrammil „Kalad“
13.11.2020
5.a klassiõhtu
12.11.2020
4.a klassi õppekäik O. Lutsu raamatukokku
12.11.2020
7.a klass TÜ muuseumis õppeprogrammil "Iga tegu jätab jälje"
12.11.2020
3.c klass õppeprogrammil „Majandus I kooliastmele"
12.11.2020
8.a klassi õppekäik O.Lutsu majamuuseumisse
11.11.2020
7.c klass TÜ muuseumis õppeprogrammil "Iga tegu jätab jälje"
11.11.2020
2.b klass kohtub "Metsa- aabitsa" autoritega
10.11.2020
8. klassid Sagadi looduskooli õppeprogrammil "Fotosüntees on elu alus"
10.11.2020
4.c klassi lastevanemate koosolek
09.11.2020
2.d klassi lastevanemate koosolek
09.11.2020
3.c klassi lastevanemate koosolek
05.11.2020
2.c lastevanemate koosolek
05.11.2020
6.b klass õppekäigul "Bürgeripere köök, vürtsid ja ürdid"
05.11.2020
Terviseedenduslik projekt 1.a klassile
05.11.2020
1.b klassi lastevanemate koosolek
04.11.2020
4.a klassi lastevanemate koosolek
03.11.2020
6.a klass õppekäigul "Bürgeripere köök, vürtsid ja ürdid"
03.11.2020
7.a klassi lastevanemate koosolek
02.11.2020
TÜ teaduskooli füüsika õpikoda
30.10.2020
1.c klassi lastevanemate koosolek
29.10.2020
4.c klassi klassiõhtu "Halloween"
29.10.2020
3.a klassi klassiõhtu
29.10.2020
3.b klassi lastevanemate koosolek
28.10.2020
5.a klassi lastevanemate koosolek
27.10.2020
1.a klassi lastevanemate koosolek
27.10.2020
3.d klassi lastevanemate koosolek
27.10.2020
1.a klass Hullu Teadlase koolitunnis "Maa"
27.10.2020
1.c klass Hullu Teadlase koolitunnis "Maa"
27.10.2020
9.a klassi lastevanemate koosolek
26.10.2020
2.b klassi lastevanemate koosolek
26.10.2020
4.b klassi lastevanemate koosolek
26.10.2020
9.b klassi lastevanemate koosolek
26.10.2020
1.b klass Hullu Teadlase koolitunnis "Maa"
26.10.2020
1.d klass Hullu Teadlase koolitunnis "Maa"
26.10.2020
6.b klass uisutamas
16.10.2020
4.a klassi õppekäik Tartu Tähetorni
16.10.2020
2.c klass aktiivõppeprogrammil "Mõõtmine"
16.10.2020
3.a klassi lastevanemate koosolek
15.10.2020
6.a klassi lastevanemate koosolek
15.10.2020
7.b klassi lastevanemate koosolek
15.10.2020
5.b klassiõhtu
15.10.2020
Tartu laste- ja noortekirjanduse festivali pop-up kirjanduskohvik Raatuses
15.10.2020
6.b klassi lastevanemate koosolek
14.10.2020
4.d klassi lastevanemate koosolek
14.10.2020