Lastekoori kontsertreis Soome
01.03.2024
Lastekoori kontsertreis Soome
29.02.2024
Lastekoori kontsertreis Soome
28.02.2024
Eesti Vabariigi aastapäevale pühendatud aktused
23.02.2024
7.c klassiõhtu
22.02.2024
Mudilaskoor ja 1.-2.klassi rahvatantsurühm esinemas Tartu Eluringikeskuses
22.02.2024
3.c klassi õppekäik Loodusmajja
22.02.2024
8.a klass õppeprogrammil Spordimuuseumis
22.02.2024
2.c õppeprogrammil TÜ Loodusmuuseumis
21.02.2024
1.b ja 1.c klasside õppekäik Eesti Rahva Muuseumisse
21.02.2024
3.c klassi õppekäik Teaduskeskusesse AHHAA
21.02.2024
4. klasside matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor
21.02.2024
3.a ja 3.d õppekäik Tartu Loodusmajja õppeprogrammile "Uurime elektrit"
21.02.2024
2.a õppeprogrammil TÜ Loodusmuuseumis
21.02.2024
8.b klass õppeprogrammil Spordimuuseumis
21.02.2024
1.a klass Laulupeomuuseumis
21.02.2024
9. klasside õppeekskursioon Tallinnasse
21.02.2024
1.b klass Laulupeomuuseumis
20.02.2024
1.a klassi õppekäik Eesti Rahva Muuseumisse
20.02.2024
3.a ja 3.d õppekäik Tartu Loodusmajja õppeprogrammile "Uurime elektrit"
20.02.2024
1.c klass Laulupeomuuseumis
20.02.2024
2.d õppeprogrammil TÜ Loodusmuuseumis
19.02.2024
2.b õppeprogrammil TÜ Loodusmuuseumis
19.02.2024
4.a klassiõhtu
15.02.2024
Sõbrapäevapidu 4.-6. klassidele
15.02.2024
5.b klass uisutamas
15.02.2024
Sõbrapäevapidu 7.-9. klassidele
14.02.2024
Sõbrapäevapidu 1.-3. klassidele
14.02.2024
6.c klass Sadamateatris
14.02.2024
Vabariikliku kunstiolümpiaadi piirkonnavoor
10.02.2024
Vabariikliku muusikaolümpiaadi piirkondlik eelvoor
10.02.2024
7.c klass uisutamas
09.02.2024
7.c klass Eesti Rahvusraamatukogu haridusprogrammi veebitunnis "Libastudes lidauudistele"
08.02.2024
2.b klassiõhtu
07.02.2024
5.c ja 5.d klassid etendusel "Vennad Lõvisüdamed"
07.02.2024
7.a ja 7.d klassid Eesti Rahvusraamatukogu haridusprogrammi veebitunnis "Libastudes lidauudistele"
07.02.2024
Saksa keele tõlkevõistlus 8.-9. klassile
07.02.2024
Tartu linna tehnoloogiaõpetuse konkurss
07.02.2024
3.b klassi õppekäik Tartu lasteraamatukokku
06.02.2024
2.a klass muuseumitunnis „Kunstiga lähedalt ja lähedaseks"
02.02.2024
3.a ja 3.d klassid aktiivõppeprogrammil AHHAAs
01.02.2024
3.a klassi õpituba MyItaly Toidustuudios õppeköögis
31.01.2024
3.b klass Teaduskeskuses AHHAA aktiivõppeprogrammil "Elekter"
30.01.2024
Lastekoori laulupäev
27.01.2024
Emakeeleolümpiaad
26.01.2024
Projekti "Tartlaste portreed taaskasutusmaterjalidest" infotund
25.01.2024
5.b klass uisutamas
25.01.2024
4. klassi eesti keele temporühma (õp Elina Tsäko) õppekäik ERMi
19.01.2024
Tartu linna 5. klasside inglise keele viktoriin
18.01.2024
7.b klass Eesti Rahvusraamatukogu haridusprogrammi veebitunnis "Libastudes lidauudistele"
18.01.2024
7.c klass Eesti Rahvusraamatukogu haridusprogrammi veebitunnis "Libastudes lidauudistele"
17.01.2024
6.a klassi õppekäik Laulupeomuuseumisse
16.01.2024
2.a klass uisutamas Raekoja platsil
12.01.2024
4. klassi eesti keele temporühma (õp Mare Kiisk) õppekäik ERMi
12.01.2024
Koolidevahelise muusikalise mälumängu 2. etapp
11.01.2024
2.a klass Ahunapalus kelgukoerte treeningkeskuses
20.12.2023
2.b ja 2.d klasside maagiline jõulumatk laternatega Vapramäe matkarajal
19.12.2023
6.b klassi (jõulu)õhtu klassijuhataja ja vanematega
19.12.2023
7.c klassi heategevusprojekt MTÜ-s Tartu Kassikaitse
19.12.2023
7.a ja 7.d klass jõululõunal Kolmes Tillis
19.12.2023
4.d klass Eedeni keskuses bowlingus
19.12.2023
9.a klass ERMi õppeprogrammil „Mis peitub maski taga?”
19.12.2023
5.c klassijuhatajapäev
19.12.2023
9.b klassipäev
19.12.2023
8.b päev klassijuhatajaga
19.12.2023
8.a klassijuhatajapäev
19.12.2023
5.a klass uisutamas ja kinos
19.12.2023
4.c klassijuhataja päev
19.12.2023
6.c klassijuhatajapäev
19.12.2023
4.a klass uisutamas ja kinos "Wonka" filmi vaatamas
19.12.2023
3.b ja 3.c klassi jõulutrall kelgukoertega Ahunapalus
19.12.2023
Jõulukontsert Jaani kirikus
18.12.2023
7.a, 7.b ja 7.d klassid uisutamas
18.12.2023
3.c klass Tartu Linnaraamatukogus
18.12.2023
2.a klass uisutamas Raekoja platsil
18.12.2023
Tartu linna 5. klasside tehnoloogiaõpetuse konkurss
18.12.2023
2.b klass Raekoja platsil uisutamas
18.12.2023
Õpilasesinduse jõulupidu
15.12.2023
5.c klassiõhtu
15.12.2023
7.-9. klasside jõulupidu
15.12.2023
6.c klass kelgukoerte farmis
15.12.2023
3. klassid kinos Apollo
15.12.2023
4.a ja 4.c klasside väljasõit Rakverre
15.12.2023
5.d klass Viljandis
15.12.2023
5.b klassiõhtu
14.12.2023
4.a klassiõhtu
14.12.2023
6.a klassiõhtu
14.12.2023
4.-6. klasside jõulupidu
14.12.2023
2.a klass jõululinnas orienteerumismängul - seiklus kosmoses
14.12.2023
3. klasside jõulupidu
14.12.2023
Eelkooli jõulupidu
13.12.2023
1. klasside jõulupidu
13.12.2023
4.a klassi õppekäik Tartu Tähetorni
13.12.2023
4.b ja 5.c klassid kinos
13.12.2023
6.b Ahunapalus kelgukoerte jõulutrallil
12.12.2023
Raatuse jõululaat 2023
09.12.2023
3.a klass jõuluprogrammil „Jõulud mineviku Tartus“
07.12.2023
3.d klass jõuluprogrammil „Jõulud mineviku Tartus“
07.12.2023
2.a klass Teatri Kodus etendusel "Kunksmoor ja kapten Trumm"
07.12.2023
7.a klassi isikliku finantsjuhtimise õpituba
06.12.2023
1.a klassi jõuluprogramm 19. sajandi linnakodaniku muuseumis
05.12.2023
1.b klassi jõuluprogramm 19. sajandi linnakodaniku muuseumis
05.12.2023
1.c klassi jõuluprogramm 19. sajandi linnakodaniku muuseumis
04.12.2023
8.a klass aktiivõppeprogrammil "Minust saab animaator!"
04.12.2023
5. klasside Evelin Jõgeda matemaatikarühm õppeprogrammil "Geomeetria"
04.12.2023
5.d klass Elektriteatris
01.12.2023
4.c klass Elektriteatris
01.12.2023
8.b klassi lastevanemate koosolek
30.11.2023
3.b klassi klassiõhtu
30.11.2023
2.a klassi õppeprogramm "Vana (m)aja lood" O. Lutsu majamuuseumis
30.11.2023
6. klasside Evelin Jõgeda matemaatikarühm õppeprogrammil "Geomeetria"
30.11.2023
7. klasside õppekäik Palamusele
30.11.2023
2.b klass Teatri Kodus etendusel "Kunksmoor ja kapten Trumm"
29.11.2023
3.a klassiõhtu
28.11.2023
3. klasside ühiskülastus etendusele "Marakratt kesköises raamatukogus"
27.11.2023
4. klasside Evelin Jõgeda matemaatikarühm õppeprogrammil "Geomeetria"
27.11.2023
2. klassid filmi "Tähtsad ninad" vaatamas
27.11.2023
Tartu Ülikooli Teadusbuss Raatuse kooli aatriumis (6.b, 8.a, 8.b, 9.a, 9.b klassid)
24.11.2023
9.a klassi õpilaste individuaalsed karjäärinõustamised
24.11.2023
9.b klass Vanemuises muusikali "Hüljatud" vaatamas
23.11.2023
7.a ja 7.d klass õppekäigul "Bürgeripere köök. Vürtsid ja ürdid"
23.11.2023
9.a klassi õpilaste individuaalsed karjäärinõustamised
22.11.2023
7.b klass õppekäigul "Bürgeripere köök. Vürtsid ja ürdid"
22.11.2023
4.b klassiõhtu
21.11.2023
9.a ja 9.b klasside poiste õppekäik VOCOsse
21.11.2023
6.a klass Tartu Kunstimuusemis
20.11.2023
7.c klass õppekäigul "Bürgeripere köök. Vürtsid ja ürdid"
20.11.2023
3.d klass õppekäik Tartu Loodusmajja
20.11.2023
2.b klass aktiivõppeprogrammil „Robotid ja geomeetrilised kujundid”
20.11.2023
4.c klassiõhtu
17.11.2023
Tartu linna saksakeelne maiskonnalooline viktoriin 8.-9. klasside õpilastele
17.11.2023
7.b klassiõhtu
16.11.2023
1. klassid Elektriteatris
16.11.2023
6.c klassiõhtu
15.11.2023
Tartu linna 5.klasside õpioskuste talgud
15.11.2023
5.a klassi külastus Rahvusarhiivi
15.11.2023
8.a klass filmi "Tähtsad ninad" vaatamas
15.11.2023
Suutervise loeng I kooliastme õpilastele
14.11.2023
7.c klass lasermänge mängimas
14.11.2023
9. kl karjäärinõustamise õpituba „Kuidas edasi, plaaniga või plaanita?"
13.11.2023
5.b ja 5.c klassi õppekäik Tallinnasse, õuesõppepäev
10.11.2023
6. klassid Tartu Elektriteatris vaatamas filmi "Lapsmasin"
09.11.2023
2. klasside isadepäevaüritus "Õpime koos"
09.11.2023
7. klassid filmi "Tähtsad ninad" vaatamas
08.11.2023
Vilistlaste kunstinäituse avamine
07.11.2023
Eesti Koolispordi Liidu 4.-5. klasside rahvastepalli turniiri Tartu linna eelvoor
07.11.2023
9.b klassi 9 õpilast ERASMUS+ High-Fliers konverentsil TÜ Raamatukogus
06.11.2023
Külalised tundides - programmeerimise tutvustamine
06.11.2023
Lastekoori laululaager
04.11.2023
Lastekoori laululaager
03.11.2023