Inna Andriienko - matemaatika ja loodusõpetus
Egert Eilonen - inglise keel
Laura Ermel
- hispaania keel
Natalja Golubenko - vene keel
Tiina Hallik
- saksa keel
Tõnis Hallaste - eesti keel ja kirjandus, draamaõpetus
Ly Hansti - klassiõpetaja
Maria Harjo - abiõpetaja
Mendi Ikkonen - logopeed
Evelin Jõgeda - matemaatika

Maila Jürgenson - eesti keel ja kirjandus
Riin Jürgenson - klassiõpetaja
Hille Karu - vene keel
Mare Kiisk - klassiõpetaja
Mari Kipri - liikumisõpetus
Linda Kivistik - liikumisõpetus (tööleping peatatud)
Kadri Kosk - draamaõpetus, kunstiõpetus
Mall Krebstein - abiõpetaja
Jane Kruusmaa - ajalugu
Lauri Kõlamets - füüsika, keemia
Aigrid Kõõra - loodusõpetus, bioloogia
Priit Laats - töö- ja tehnoloogiaõpetus
Mare Leivo - klassiõpetaja
Kaisa Lillepuu - muusikaõpetus
Mariliis Limbak - klassiõpetaja (tööleping peatatud)
Helle Lõhmus - kunstiõpetus
Asko Lüütsepp - inglise keel
Anna Mazepa - eesti keel ja vene keel
Mailiis Meitsar - inglise keel
Jaana Mihailišina - haridustehnoloog
Liina Miidla - eripedagoog
Yulia Mironova - vene keel ja inglise keel
Eva-Liisa Mälksoo - eesti keel ja kirjandus
Marilin Narusberg - abiõpetaja
Ermo Ojaste - liikumisõpetus

Kristiina Pavlenko - klassiõpetaja
Airi Pedajas - klassiõpetaja
Kaisa Penijäinen - klassiõpetaja
Alla Plakushcha - klassiõpetaja
Viktoriia Polynko - ukraina keel ja kirjandus, väliskirjandus
Tiiu Putrolainen - klassiõpetaja
Mai Rand - muusikaõpetus
Marvi Remmik - matemaatika

Eret Rennig - klassiõpetaja
Aire Rillo - inglise keel
Merle Saar sotsiaalpedagoog
Krislin Sarap - matemaatika

Marika Säre - matemaatika, loodusõpetus
Maret Sildala - abiõpetaja
Maia-Eliisi Tagamaa - klassiõpetaja
Mai Torim - inglise keel (tööleping peatatud)
Elina Tsäko - klassiõpetaja
Margus Udeküll - liikumisõpetus
Luule Vaht - klassiõpetaja

Leanika Vattsar - matemaatika
Margit Veromann - väikeklassi õpetaja
Urmas Vessin - geograafia, ühiskonnaõpetus, haridustehnoloog
Tiina Vink - klassiõpetaja
Tuuliki Vuks - käsitöö ja kodundus
Anette Zukker - liikumisõpetus