Jaanuar 2019

Maali Toots - I koht Peterburis Samari Savšinski rahvusvahelisel kohkursil tšellomängijate 1. vanuserühmas 

Varmo Pärnpuu - II koht Tartu koolide karikavõistlustel sisesõudmises 8.-9. klasside noormeeste arvestuses ning Eesti meistritiitel talvistel U16 vanuseklassi EMV kergejõustikus kuulitõukes

Henri Allemann, Sander Orgmaa ja Madis Mihkels - II koht Tartu koolide karikavõistlustel sisesõudmises 8.-9. klasside noormeeste arvestuses

Liisy Tõnuvere - I koht Tartu linna meistrivõistlustel kuulitõukes

Ako Armin Raid - I koht Alexela Alpituuril slaalomis ja superslaalomis U14 vanuserühmas

Laura Kaseorg - III koht Eesti Võrkpalli Liidu U-18 karikavõistlustel võrkpallis Tartu võistkonna koosseisus

Karola Koidu - I koht rahvusvahelistel showtantsu võistlustel 7.-9. a vanuserühmas

Jaak Sootak - I koht emakeeleolümpiaadi Tartu linna voorus 9.-10. klasside arvestuses

Uku Toots - II koht Peterburis Samari Savšinski rahvusvahelisel konkursil viiulimängijate 2. vanuserühmas

Mai Torim, Kristi EelmäeRenno Raudmäe, Priit LaatsMargus Udeküll, Ott RiisenbergAnnika Seppa, Toomas Kink - II koht üleriigilistel õpetajate võrkpalliturniiril


Detsember 2018

Samuel Lobin - III koht SK ZEN jõuluturniiril Tartus C–klassi judos

Markkus Otti - I koht Tartu linna meistrivõistlustel judos 

 


November 2018

Jasmiin Kraas - III koht Räimeralli ujumisvõistlustel 100m kroolis ja II koht 50 liblikujumises

Kertu Laanoja, Anetely Vahter ja Indrek Kuusik - I koht Tartu linna 4. klasside orienteerumismängul "Loeme, mõtleme ja loome!"

Aik Raudkats - III koht Tartu linna 4. klasside orienteerumismängul "Loeme, mõtleme ja loome!"

Brendon Maksimov - I koht Tartu koolide karikavõistlustel kergejõustikus 6.-7. klasside poiste kaugushüppes

Brendon Maksimov, Andero Antsov, Markkus Otti ja Madis Randpõld - III koht Tartu koolide karikavõistlustel kergejõustikus 6.-7. klasside poiste 4x200m teatejooksus 

Mia Maria Laiuste - III koht Tartu koolide karikavõistlustel kergejõustikus 6.-7. klasside tüdrukute kuulitõukes

Varmo Pärnpuu - I koht Tartu koolide karikavõistlustel kergejõustikus 8.-9. klasside poiste kuulitõukes 

Sander Orgmaa - II koht Tartu koolide karikavõistlustel kergejõustikus 8.-9. klasside poiste 60m jooksus

Varmo Pärnpuu, Sander Orgmaa, Madis Mihkels ja Karl Siidra III koht Tartu koolide karikavõistlustel kergejõustikus 8.-9. klasside poiste võistkondlikus arvestuses

Erik Kukk - II koht Tartu linna 9. klasside tehnoloogiaõpetuse konkursil

Mia Raud - I koht üle-eestilisel ERMi 22. võistujoonistamisel "Puud ja inimesed" 4.-6. klasside vanuserühmas


Oktoober 2018

Krete Sibul - kooli väärikas esindamine ujumisvõistlustel Tartu Tähed (50 m selili III koht, 50 m vabalt II koht ja 100 m kompleksi I koht)

Saara Vilson - III koht Tartu O. Lutsu nimelise linnaraamatukogu ettelugemisvõistlusel "Kus hundist räägitakse"

Markkus Otti - I koht Tartu XVI rahvusvahelisel sügisturniiril judos U14 vanuseklassis

Aleksander Mikešin - II koht Tartu koolide sulgpalli C-liiga lasteturniiril

Kadri Kangro - I koht Balti karikavõistlustel võrkpallis U14 vanuseklassis

September 2018

Niklas Krull - omaloominguline lugu "Imelik pidu" ajakirja Täheke jubejuttude kogumikus "Üks koll läks kooli"

Lembi-Mari Merisalu - parima joonistaja tiitel XI Tartu Laulupeomuuseumi joonistusvõistlusel „Mu koduke. Eesti läbi lapse silmade“

Tõnis Mugra - II koht Baltimere riikide BMX-krossisõidu karikavõistlusel

Kadri Kangro, Rocco Vene, Gerden Melts, Remo Sirk, Siimeon Raud, Sten-Silver Eiche, Karolin Pärn, Keily Kivisaar, Isabel Luik, Grete Sulp, Vanessa Vään, Celica Metspalu, Varmo Pärnpuu, Kristjan Mägi, Berit Paide, Kristel Paurson, Hanna Kaldmaa, Ester Savi, Eva-Lota Kirš, Johanna Nurk, Anne-Mai Pihlap, Karl Siidra, Janno Joosep Mathias Malmre, Trevor Juurma, Erik Kukk, Liana Lass, Stella Päri, Keili Hindrikson, Laura Bobrova, Sander Orgmaa, Cevin Kulev, Andreas Hubel, Bettina Päri, Madis Mihkels ja Arvo Vesi - II koht Tartu koolide teatejooksude päeval toimunud 8.-9.klasside 30x60m pendelteatejooksus 

 
Suve Tegija 2018

Varmo Pärnpuu - III koht Jeruusalemmas toimunud rahvusvahelistel laste mängudel kuulitõukes