Aprill 2018

Marta Eliisabeth Ojamets - III koht Elva lahtistel meistrivõistlustel laste vanuserühma A-grupis rühmvõimlemises

Karola Purga, Elisabeth Olup, Miina Soon ja Mona Marii Toots - I koht Tartu linna 4. klasside õpioskuste olümpiaadil

Miina Soon - VI koht Tartu linna matemaatikaolümpiaadil

Mona Marii Toots - VII koht Tartu linna matemaatikaolümpiaadil

Carmen Ilvesmets - kooli väärikas esindamine Tartu Linnaraamatukogu korraldatud kirjanduslike uurimistööde võistlusel

Indrek Kuusik, Aik RaudkatsKertu Jõul ja Saara Vilson - III koht Tartu linna 3. klasside õpioskuste olümpiaadil

Keily Kivisaar - I koht rühmvõimlemise Eesti Meistrivõistlustel võimlemisrühmaga Siidisabad

Marta LaanojaEgle-Liis Viiding, Krislin Hani, Eliisa PorovardjaLiisa Poll, Laura Poll, Jasmiin KraasEliise Kahr, Karola KoiduKertu Laanoja ja Keithi Koser - kuldplaat võimlemisfestivalil "Kauni rühiga ellu"

Rebeka Laaniste, Marta NäripäHeliise Doris Teekivi - I koht 5.-7. klasside saksa keele linnarallil

Heidi Lätti - I koht üle-eestilisel koolinoorte karikatuurivõistlusel "Mida naerad, koolijüts?"

Margus Kuzenko - III koht üle-eestilisel koolinoorte karikatuurivõistlusel "Mida naerad, koolijüts?"


Märts 2018

Tõnis Mugra - I koht 
7. Tartu Linna Talvistel Karikavõistlustel BMX krossis

Maali Toots - I koht Eesti Muusikakoolide Liidu vabariiklikul konkursil "Parim noor instrumentalist 2018" A kategooria I vanuserühma tšellistide hulgas 

Uku Toots - I koht ja Grand Prix Eesti Muusikakoolide Liidu vabariiklikul konkursil "Parim noor instrumentalist 2018" A kategooria II vanuserühma viiuldajate hulgas

Hanna-Lene Sommer - auhinnaline koht Tartu linna ja maakonna koolide 1.-3. klasside tüdrukute nukkude joonistamise konkursil „Eesti rahvuslik nukk läbi aegade“

Varmo Pärnpuu - III koht Eesti U16 talvistel meistrivõistlustel kuulitõukes ja I koht kõrgushüppes

Andri Joa - näitleja eripreemia Tartu kooliteatrite festivalil

Kaarel Heinalo - näitleja eripreemia Tartu kooliteatrite festivalil

Smilla Plado - rollisähvatuse eripreemia Tartu kooliteatrite festivalil


Veebruar 2018

Karolin Pavlenko - III koht oma vanuseklassis Kalevipoja VII Uisumaratonil 9 km distantsil 

Johanna Violet Meier - II koht Eesti sulgpalli meistrivõistlustel U15 vanuseklassis paarismängus ja I koht segapaarismängus

Keily Kivisaar - I koht rahvusvahelisel ilu– ja rühmvõimlemise võistlusel "Miss Valentine" (noorteklassis rühma Siidisabad koosseisus)

Jaak Sootak - I koht Tartu linna ja maakonna 8. klasside tõlkevõistlusel Übersetzungswettbewerb

Linda Maria Saar - III koht Tartu linna ja maakonna 8. klasside tõlkevõistlusel Übersetzungswettbewerb

Smilla Plado, Angelina Davõdov, Steven Noorsoo ja Maarja Vinni - III koht Tartu koolidevahelises keelemängus Sõnasõda


Jaanuar 2018

Uku Näripä - huumori eripreemia 2017. aasta Tähekese jubejuttude võistlusel

Marta Laanoja, Hanna-Lene Sommer, Erki Raid, Villem-Erik Treier - II koht 1. klasside koostöömängul „Geomeetria on geniaalne“

Jasmiin Kraas - II koht USK Tartu Tähed ujumisvõistlustel oma vanusegrupi liblikujumises

Krete Sibul - III koht USK Tartu Tähed ujumisvõistlustel oma vanusegrupi kõhuli kroolis ja seliliujumise

Marten-Andreas Arand - I koht rahvusvahelisel korvpalliturniiril Tarvas Cup (2009.a. poisid)

Aleksander Soorm - II koht Eesti noorte ujujate Noortesarjas oma vanusegrupi 50 m vabaltujumises

Annamarii Tamm - II koht Lootos Cup'il 2018 JK Tammeka U12 tüdrukute võistkonnaga

Teele Kiisk - VI koht kunstiolümpiaadi piirkonnavoorus, esiletõstetud praktiline töö "T-särgi kujundus"


Detsember 2017

Karola Koidu - silmapaistva töö esitamise eest Tartu Maaülikooli poolt korraldatud joonistusvõistlusel "Minu mets"

Helen Remmel - laureaadi tiitel õpilaste ilukirjandusliku omaloomingu võistlusel "Tartu on…"

Teele Kiisk - laureaadi tiitel õpilaste ilukirjandusliku omaloomingu võistlusel "Tartu on…"

Karl Markus Mäekivi - vormi eriauhind õpilaste ilukirjandusliku omaloomingu võistlusel "Tartu on…"

Ingemari Org - II koht Tartu maakonna jutuvõistlusel "Mina…" 8.-9. klasside õpilaste hulgas

Andero Antsov - III koht Eesti Jalgpalli Liidu aastalõputurniiril vanuseklassis U13

Marian Siimus - II koht laste D-liiga sulgpalliturniiril

Siim-Erik Viiding - V koht piirkondlikul geograafiaolümpiaadil


November 2017

Markus Otti - III koht Tartu linna d-klassi judo meistrivõistlustel

Lilii Lill - I koht show dance duo kategoorias EDO tantsuvõistlustel "Dance Blaze 2017"

Ako Armin Raid - I koht Masku judoturniiril Soomes

Cassandra Brauer, Steven Lullo ja Karoli Kääp - I-III koht kunstikonkursil "Söödav autoportree"

Kadi Raja, Artur Karjagin, Karel Somelar, Roosi Õie Andrei, Smilla Plado, Jaak Sootak ja Liisy Tõnuvere - ülelinnalise põhikoolide orienteerumisõhtu korraldamine

Varmo Pärnpuu - I koht Tartu koolide karikavõistlustel kergejõustikus 6.-7. klassi poiste kõrgushüppes

Sander Pärna - III koht Tartu koolide karikavõistlustel kergejõustikus 6.-7. klassi poiste kuulitõukes

Kadri Kangro - II koht Tartu koolide karikavõistlustel kergejõustikus 6.-7. klassi tüdrukute kuulitõukes

Mareike Voogla - II koht Tartu koolide karikavõistlustel kergejõustikus 8.-9. klassi tüdrukute kuulitõukes

Hanna Kaldmaa - II koht Tartu koolide karikavõistlustel kergejõustikus 8.-9. klassi tüdrukute kõrgushüppes
 

Oktoober 2017

Markkus Otti - III koht Tartu XV rahvusvahelisel judo C-klassi sügisturniiril

Karl Jonas Lõhmus - II koht sulgpalli B-liiga poiste üksikmänguturniiril

Stella Päri - I koht David Otto Wirkhausile pühendatud noorte puhk- ja löökpillimängijate konkursil 2017 13-14 a. flöödimängijate seas 

Andero Antsov, Rudolf Pae, Romet Eesmaa, Janno Joosep Mathias Malmre, Erik Kukk, Cevin Kulev, Sander Orgmaa, Andreas Hubel, Madis Mihkels, Albert Laanemäe, Rainer Lestal, Carl Kaiser Kiidjärv, Sander Meumers, Artur Karjagin, Andri Sullan - III koht Tartu koolidevahelistel jalgpalli meistrivõistlustel 6.- 9. kl poiste vanuseklassis  


September 2017

Jasmiin Kraas - I koht XLIV Kalevi Suvejooksu orienteerumisvõistlustel

Madis Mihkels - I koht Tallinna Rattamaratoni 20 km ja Tartu Rattamaratoni 40 km maastikurattasõidus

Mai Tõnisoo - esikromaani "Tüdruk, kes kukkus kaevu" avaldamine