Aprill 2024

Victoria Zenkovitš (1.b) – I koht iluuisutamise võistlustel "Hope Cup" kategoorias "Artistic Kids"

Arete Raudva (2.b) – vanuseklassi 2015C III koht iluvõimlemise võistlusel Kevadsära 2024 ja II koht Elva lahtistel meistrivõistlustel ilu- ja rühmvőimlemises (rühmaga ROSEE GC Jaanika)

Robert Rosman, Tuglas Krull, Lissandra Peedu,  Freia Krull, Meribel Aanja, Doris Veziko, Maarja Vassila,  Karola Asper,  Miia Langemets, Eva Liisa Van Den Ouweelen (kõik 3.b) – I koht õpioskuste võistlustel "Tean ja oskan".

Rosanna Maria Annuk (3.b) – 9 karikat ja üks medal tantsuvõistlustel Rigas Pavasaris

Freia Krull (3.b)  I koht Tartu linna inglise keele ainevõistlusel Spelling Bee 

Tuglas Krull
(3.b)  IV koht Tartu linna inglise keele ainevõistlusel Spelling Bee

Maarja Vassila (3.b) – II koht klassikalise muusika konkursil "London Young Musician" kategoorias "Noor talent" (vanuseklass 10 ja noorem, klaver) 

Aleksandra Aim (4.a) – I koht Eesti meistrivõistlustel ja Tartu meistrivõistlustel rühmvõimlemises VK Janika Ariellade koosseisus

Mirtel-Mia Männisalu (4.a) – näitlejapreemia Tartu kooliteatrite festivalilt

Jason Ungurjan
(4.a) – I koht Olümpiko noorteturniiril judos

Ats Eskor (4.b) ja Miia Leet (4.a) – väärikas tulemus matemaatika võistlusmängus Känguru ekolieri vanuseklassis (3.-4. klass): Ats Eskor - 41. koht; Miia Leet - 60. koht (osalejaid 5570)

Arlene Raudva (5.a) – oma vanuseklassi II koht Eesti Ujumisliidu Noortesarja II etapil 100m selili ujumises 

Mirjam Vassila (5.a) – I koht klassikalise muusika konkursil "London Young Musician" kategoorias "Noor talent" (vanus 12 ja noorem, flööt) 

Rosander Zirul (5.d) – I koht Eesti-Läti korvpalli meistrivõistluste turniiril U14 Tartu Kalev palliklubi meeskonnas

Karl Hausenberg (5.d) – I koht Leedu lahtistel meistrivõistlustel MMA vabavõitluses enda vanuse ja kaalu kategoorias

Elise Mustkivi (6.a) ja Liise Lepperk (6.b) – väärika kooli esindamise eest 6. klassi õpilaste käsitöö ja kodunduse koostööpäeval "Roheline köök"

Miia Maria Treier (7.b) - pronksdiplom rahvusvahelisel muusikaolümpiaadil Küprosel

Lauren Paab (7.b) -– II koht 7. klasside võistlusel "Venekeelne interaktiivne õppemäng"

Maali Toots (7.b) – I koht vabariiklikul konkursil Parim Noor Instrumentalist 2024 oma vanuserühmas (tšello) ja I koht rahvusvahelisel noorte tšellistide konkursil Itaalias

Mirko Mihkelson (7.c) – I koht 7. klasside võistlusel "Venekeelne interaktiivne õppemäng"

Aik Raudkats (9.a) – V koht Tartu linna õigekirjaolümpiaadil, 8. koht Tartu linna ja maakonna arvestuses

Näiteringi Aplaus 17 õpilast (Kreet Moppel, Mirtel Uiboupin, Mari-Liis Kaiva, Mirtel-Mia Männisalu, Mia Linde, Madli Veinjärv, Naran Pavanello, Alexander Poklonov, Stefany Linnas, Liise Lepperk, Eva Liisa Van Den Ouweelen,   Nora Aileen Roosalu, Hannes Sokk, Miabel Liinar, Monika Kermas, Romet Sillaste, Iti Ilona Lampe)  - tunnustus Tartu kooliteatrite festivalil 2024 - pääs vabariiklikule kooliteatrite festivalile


Märts 2024

Robin Rõigas (1.a) – II ja III koht ujumisvõistlusel Tartu Tähed (vanuseklassis 2016 P II koht 25m vabalt, III koht selili, II koht 25m rinnuli ujumises)

Lauren Sell (1.a) – II koht iluvõimlemises Elegance Cup’il; I koht Rütmika kevadturniiril

Johanna Uibo (2.b) - I koht Tõrva suusaseriaali 2024 võistlustel oma vanuseklassis

Artur Johan Lehtsaar (3.b) - parima mängija tiitel Fat Pipe Eesti MV saalihoki 2023-24 U10 vanusegrupi etapil

Robert Rosman (3.b), Raian Hiob (3.b) ja Kaimar Laaneväli (4.a) – II koht "Koolipinks kõigile" 2024 finaalvõistlusel (1.-5. kl poisid)

Aleksandra Aim (4.a) – I - II kohad Rahvusvahelise Rühmvõimlemise Föderatsiooni võistlustel (10-12 a): I koht Miss Valentine 2024 Eestis, I koht Espoo Cup 2024 Soomes, II koht Easter Cup 2024 Taanis; I koht Kalevi lahtistel meistrivõistlustel rühmvõimlemises

Heidi Org (4.a) - II koht Ihaste kevadisel koolisõidu ratsavõistlusel oma vanuseklassis

Karoline Baida (4.c) - I koht sulgpalli Noorte GP-2 U-13B võistlustel

Haydee Ronja Nei (4.c) - III koht Nõo Ratsaklubi takistussõiduvõistlusel 80cm parkuuris

Stella Uibo (4.c) - I koht Tõrva suusaseriaali 2024 võistlustel oma vanuseklassis

Mia Lisandra Rennig (5.a) – II koht rõngakavas ja III koht üldarvestuses rahvusvahelisel iluvõimlemisvõistlusel Friendship Cup 2024 Hollandis 2012B grupis

Saskia Tomson (5.a) – I koht Tantsuolümpial kategoorias Street Dance Show/lapsed suur grupp; II koht kategoorias Hip hop/lapsed suur grupp; II koht kategoorias Kaasaegne ja loovtants/lapsed duo

Keity Sonn (5.d) - II koht iluvõimlemises Rütmika kevadturniiril

Leene Kornel (5.d) – I koht Ihaste kevadistel koolisõidu võistlustel (Tartu linna SMV) poniklassis

Nora Juhanson (6.b) - III koht Ihaste kevadistel koolisõidu võistlustel (Tartu linna SMV) poniklassis

Hans-Herman Pae (7.a) - 9. koht "Noorte murdmaa karikasarjas" suustamises M14 vanuseklassis

Romet Vahter (7.a) - I koht Eesti MV judos oma vanuseastmes

Miia Maria Treier (7.b) - kulddiplom (III koht) vabariiklikul muusikaolümpiaadil

Liise Rähn (7.c) – III koht bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus

Triinu Sirel (7.c) – II koht EMV judos B-klassi ja juunioride kategoorias

Kadri Kosk (õpetaja) – kunstiprojekti "Tartlaste portreed taaskasutusmaterjalidest" loomingulise poole kuraator

Veebruar 2024

Riko Jaak Kustavson (2.b) – III koht rahvusvahelisel korvpalliturniiril BBBL Cup (vanusegrupis U10);  individuaalne  eriauhind ning I koht vabaviske võistlusel

Robert Rosman, Raian Hiob (3.b) ja Kaimar Laaneväli (4.a) – I koht Tartu koolidevahelisel võistlusel “Koolipinks kõigile” 1.- 5. kl arvestuses

Miia Maria Treier (7.b) – I koht Tartu linna ja maakonna muusikaolümpiaadil

Hanna Aasa (7.a) ja Rasmus Metspalu (7.c) – I koha jagamine Tartu linna 7. klasside tehnoloogiaõpetuse konkursil

Taaniel Kurrikoff (8.b) – II koht Tartu linna 8. klasside tehnoloogiaõpetuse konkursil

Steven Lullo (8.b) – III koht Tartu linna 8. klasside tehnoloogiaõpetuse konkursil

Anetely Vahter, Aik Raudkats ja Markus Laos (9.a) – III koht Tartu linna 9. klasside vene keele viktoriinil "Kas tunned Venemaad"

Niklas Krull (9.b) II koht  Eesti koolinoorte 71. füüsikaolümpiaadi piirkondlikus voorus

Kleiri Merekivi (1.b) – III koht tantsuvõistlusel TRT Dance Masters 2024

 

Jaanuar 2024

Sabrina Blumenau (3.b) – I koht Tartu linna ja maakonna 1.-3. klassi õpilaste joonistuskonkursil „Talvine aialindude toidulaud” (3. klasside arvestuses)

Miia Langemets (3.b) – eripreemia Tartu linna ja maakonna 1.-3. klassi õpilaste joonistuskonkursil „Talvine aialindude toidulaud” (3. klasside arvestuses)

Robert Rosman 
(3.b) – I koht lauatennise 40. Sakala karikasarja IV etapil Joola auhinnavõistlustel P-12 vanusegrupis


Miia Maria Treier, Railiina-Victoria Rips, Lauren Paab  (7.b) – heategevusliku kampaania käigus enneaegsetele lastele beebitekkide kudumine

Miia Maria Treier, Lauren Paab, Marii Pedaja (7.b) ja Mariliis Pikas (8.a) – II koht Tartu linna ja maakonna koolide muusikateemalise mälumängu II voorus.


Detsember 2023

Lauren Sell (1.a) – I koht rahvusvahelisel iluvõimlemise võistlusel "Melody Cup"

Viktoriia Ostapenko (4.c) – I koht kuni 12-aastaste tüdrukute kuni 37kg kaalukategoorias Leedu lahtistel meistrivõistlustel vabavõitluses

Mia Lisandra Rennig (5.a) - I koht üldarvestuses ja rõngakavas ning III koht palliharjutuses rahvusvahelisel iluvõimlemise võistlusel Christmas Cup 2023

Raimond Veenpere (5.b) - I koht tänavusel Tartu Postimehe piparkoogivõistlusel

Karl Hausenberg (5.d) – I koht kuni 12-aastaste poiste kuni 37kg kaalukategoorias Leedu lahtistel meistrivõistlustel vabavõitluses

Triinu Sirel (7.c) – II koht Olümpiko jõuluturniiril judos

Dinara Žužlova (1.b) – II koht rahvusvahelisel võimlemise võistlusel Slonny fest 2023 miniklassis (2015c), II koht rühmvõimlemise miniklassis (8-10 a)


November 2023

Arete Raudva (2.b) - IV koht iluvõimlemise võistlusel Diiva Autumn Cup

Emma Marie Mihkels (4.c) – I koht iluuisutamise võistlustel Volvo Open Cup ja II koht võistlusel Tallinn Trophy 2023

Haydee Ronja Nei (4.c) - I, II ja III koht Nõo Ratsaklubi meistrivõistlustel

Siim Sider, Kristjak Sokk, Liise Mardo, Olivia Kreutzwald, Mai-Liis Pärn - III koht Tartu linna 5. klasside õpioskuste talgutel

Ines Kurel (7.c) - Pille Lille Muusikute Fondi korraldatud joonistusvõistlusel „Ukraina heaks” äramärgitud töö

Astrid Aitsen, Kertu Jõul, Elis Ursula Lihtmaa - II koht 8.-9. klasside saksakeelsel maiskonnaloolisel viktoriinil

Uku Näripä, Mattias Külaots, Niklas Krull (9.b) – Eesti koolide teadusteatrite 7. festivalil osalemine


Oktoober 2023

Aleksandra Aim (4.a) - I koht Eesti meistrivõistlustel rühmvõimlemise vahendiga kavades

Emma Marie Mihkels (4.c) - II kohad iluuisutamise võistlustel Tartu Cup ja Cliss Extra Tallinn

Arlene Raudva (5.a) – I j II koht ujumisvõistlustel Tartumaa pikamaaujumine, Noortesarja IV etapp ja Räimeralli III etapp

Mia Lisandra Rennig (5.a) - I kohad iluvõimlemisvõistlusel International Rhytmic Gymnastics Tournament „Crystel Cup” ja I kohad Tartu Sügissära 2023 võistlusel

Karl Tölpus (5.c) - I koht võistlusel Wrestling Battle Rootsis Umeas kreeka-rooma maadluses

Karoli Looga, Carmen-Anete Plakso, Pille-Riin Kaseorg, Robin Tamm, Rando Sarapson, Chris Peterson, Henri Reinhold, Jasper Somelar - I koht Tartu põhikoolide karikavõistlusel ultimate frisbee’s 2023

September 2023

Elin Pääbo (4.a) - eripreemia joonistusvõistlusel „Liigume koos”

Carmen-Anete Plakso (9.b) - I koht Eesti MV grupisõidus; II koht Eesti MV eraldistardis; II koht Elva rattamaratonil (N18-23); I koht Tartu rattamaratonil (N18)

Rando Sarapson (9.b) - I koht Eesti korvpallikoondisega Balti matšil (N15 vanuseklassis)