2.d klassi õppekäik Soome Instituudi raamatukokku
18.09.2019
Sügise sünnipäeva tähistamine 1.-9. klassidele
18.09.2019
Peatu, vaata, veendu
17.09.2019
Sügise sünnipäeva tähistamine 1.-9. klassidele
17.09.2019
2.a klass lugemisväljakutsel Soome Instituudis
16.09.2019
Sügise sünnipäeva tähistamine 1.-9. klassidele
16.09.2019
Spordipäev
13.09.2019
2.d õppekäik Tartu Linnaraamatukokku
11.09.2019
3.c klass seenenäitusel
10.09.2019
3.a ja 3.d õppekäik Tartu Loodusmajas seenenäitusel
10.09.2019
3.b klass seenenäitusel Tartu Loodusmajas
10.09.2019
3.a õppekäik O. Lutsu raamatukogu lasteosakonda
06.09.2019
2.a klass botaanikaaias
04.09.2019
5.-9. klasside õppeaasta avaaktus
02.09.2019
2.-4. klasside õppeaasta avaaktus
02.09.2019
1. ja 9. klasside õppeaasta avaaktus
01.09.2019
Põhikooli lõpuaktus 2019
21.06.2019
Põhikooli valikeksam (inglise keel, vene keel, füüsika, keemia, ühisk.)
13.06.2019
Õppeaasta lõpetamine 5.-9. klassile
11.06.2019
Õppeaasta lõpetamine 1.-4. klassile
11.06.2019
Põhikooli matemaatika eksam
10.06.2019
Liikumispäev 1.-8. klassile
10.06.2019
3.a klass Pegasusega Emajõel
07.06.2019
1.b klassiõhtu
07.06.2019
8.a klassi lõpuekskursioon Saarjärvele
07.06.2019
8.a klassi lõpuekskursioon Saarjärvele
06.06.2019
4.b klassi õppeekskursioon Kohtla-Nõmme Kaevandusmuuseumisse
06.06.2019
1.a klassiõhtu
05.06.2019
3.a klass Raadi pargis
05.06.2019
6.a Cinamonis vaatamas "Ott Tänak: The Movie"
05.06.2019
2.b klass Tartu Mänguasjamuuseumis programmil "Varjuteatri maailm"
05.06.2019
1.a õppekäigul botaanikaaeda
05.06.2019
4.b klass Puškini koolis ja Eesti Leivatööstuses
05.06.2019
4.a klassi õppeekskursioon Põlva- ja Võrumaale
05.06.2019
2.b klassi perepiknik kooli sisehoovis
04.06.2019
2. klasside uisutamine
04.06.2019
1.d õppekäik botaanikaaeda
04.06.2019
7. klassid Lätis
04.06.2019
3.a klassi õppekäik Toomemäele ja botaanikaaeda
03.06.2019
8.a vaatamas filmi "Ott Tänak: The Movie"
03.06.2019
2.a ja 2.d õppekäik Pokumaale
03.06.2019
2.a ja 2.d õppeaasta lõpuekskursioon Pokumaale
03.06.2019
Põhikooli eesti keele eksam
03.06.2019
5.b klass Emajõe ääres piknikul ja Cinamonis vaatamas "Ott Tänak: The Movie"
03.06.2019
2.b klass õppekäigul Vanemuise väikeses majas "Kostüümimäng"
03.06.2019
1.d klassi aastalõpupiknik Toomemäel
03.06.2019
1.a õppekäigul Raadi parki
03.06.2019
7. klassid Lätis
03.06.2019
Tartu linna koolide KEAT võistlus 6. klassidele
03.06.2019
5.c klassi ekskursioon Narva
03.06.2019
8.b klassi õppekäik Saaremaale
01.06.2019
2.b klassi lühinäidend "Täpiline kleit"
31.05.2019
5.b õuesõppepäev: loodusmaailm Tartu Loodusmaja pargis
31.05.2019
8.b klassi õppekäik Saaremaale
31.05.2019
Kohvikutepäev
30.05.2019
1.a ja 1.c klassi õppekäik Viljandisse
30.05.2019
8.b klassi õppekäik Saaremaale
30.05.2019
5.c klassi õppeprogramm "Vee-elustik"
29.05.2019
4. klassid Tartu linna VIII võimlemispeol Tamme staadionil
28.05.2019
5.b klassi õppeaasta lõpuekskursioon Tallinnasse
28.05.2019
2.d klass õppekäigul Tartu avaturul
27.05.2019
5.a klassi õppeekskursioon Palamuse külastuskeskusesse
27.05.2019
Noored suveks tegutsema - Changemakers Start-Up!
24.05.2019
6.b klass programm KEAT - esmaabi
23.05.2019
1.a ja 3.a Tartu vaksalis külastamas soomusrongi Wabadus
23.05.2019
4.a klassi loodusteaduslik õppeprogramm "Imeline inimene"
22.05.2019
7.a ja 7.b klass Tartu vaksalis külastamas soomusrongi Wabadus
22.05.2019
2.a ja 2.d TÜ Loodusmuuseumis programmil "Põnev loomariik- vaatlused ja uurimuse"
22.05.2019
4.a klass Tartu vaksalis külastamas soomusrongi Wabadus
20.05.2019
Näidend "Ostetud sõbrad" 4.-5. klassile
20.05.2019
Näidend "Ostetud sõbrad" 4.-5. klassile
20.05.2019
Näidend "Ostetud sõbrad" 1.-3. klassile
20.05.2019
1.a klass osaleb õppeprogrammil "Miks vesi merest otsa ei saa?"
17.05.2019
2.b klassi õppekäik Andre farmi
17.05.2019
4.b õppekäik Swedbank´i Tartu kontorisse
17.05.2019
Kevadkontsert 2019
16.05.2019
3.-4. klasside ülelinnaline Spelling Bee inglise keele võistlus
16.05.2019
6.a klass õppeprogrammil Luke mõisapargis
15.05.2019
2.d klass õppekäigul "Soomusrong Wabadus Tartus"
15.05.2019
9. klasside uisutamine
15.05.2019
6.a klass õppeprogrammil Luke mõisapargis
15.05.2019
1.c külastab Erto talu
15.05.2019
7. klasside uisutamine
15.05.2019
Koolispordiliidu kergejõustikuvõistlused 6.-9. klassidele
15.05.2019
1.c ja 1.d klassi uisutamine
14.05.2019
2.a klass Lukel programmil "Kevad mõisapargis"
14.05.2019
Saksakeelne linnaralli 5.-7. klassile
10.05.2019
1.a klassi õppeprogramm "Matemaatika looduses"
10.05.2019
3.-4. klasside ülelinnaline Spelling Bee inglise keele võistlus
10.05.2019
1.b klass õppeprogrammil Vapramäel neljapäev, 9. mai
09.05.2019
6.a klass programm KEAT - esmaabi
09.05.2019
1.d klass osaleb TÜ muuseumi õppeprogrammil "Meeletud meeled"
09.05.2019
1.c klassi õppeprogramm "Matemaatika looduses"
09.05.2019
4.b klass vaatamas etendust "Ernesto küülikud"
08.05.2019
Seksuaaltervise koolitus 5.a klassile - minu keha muutused
07.05.2019
Eesti keele proovieksam - 9. klass
07.05.2019
Seksuaaltervise koolitus 5.b klassile - minu keha muutused
06.05.2019
Seksuaaltervise koolitus 5.c klassile - minu keha muutused
06.05.2019
Lugemisõhtu 1.-4. klasside õpilastele
02.05.2019
Seksuaaltervise koolitus 6.b klassile - minu keha muutused
02.05.2019
Seksuaaltervise koolitus 6.a klassile - minu keha muutused
02.05.2019
Külas Klaabu lasteaia koolieelikud
25.04.2019
Karaokeõhtu
18.04.2019
6.a klass programm KEAT - pääste teemad
18.04.2019
5. klasside uisutamine
18.04.2019
6.b klass programm KEAT - pääste teemad
18.04.2019
8.b klassi õppeprogramm Maailma ökosüsteemid
18.04.2019
Eelkooli lõpupidu
17.04.2019
3.a ja 3.b õpilaste teadusfestivalil 2019
17.04.2019
7.a õpilaste teadusfestivalil 2019
17.04.2019
7.b õpilaste teadusfestivalil 2019
17.04.2019
Saksa keele osaoskuste olümpiaad 9. klassi õpilastele
17.04.2019
8.a klassi õppeprogrammil "Maailma ökosüsteemid"
17.04.2019
2.a Teatri Kodus etendusel "Piip ja Tuut kontserdil"
17.04.2019
Õpetaja Aarne Rubeni 8. klasside rühm õppekäigul Vanemuises
16.04.2019
2.d klassi õppekäik Tartu linnas
16.04.2019
5.c õpilaste teadusfestivalil 2019
16.04.2019
5.b õpilaste teadusfestivalil 2019
16.04.2019
2.a ja 2.d kevadpühade muuseumitund Tartu Linnakodaniku Muuseumis
15.04.2019
4.-7. klasside kohtumine kirjanik Anti Saarega
12.04.2019
4. klasside uisutamine
12.04.2019
5.c klass õppeprogrammil "Meie Läänemeri"
12.04.2019
7. klasside ülelinnaline inglise keele olümpiaad
12.04.2019
3.a päästjatel külas
11.04.2019
5.b õppeprogrammil "Meie Läänemeri"
11.04.2019
6. klasside tüdrukute pioneeripalli võistlused
10.04.2019
Tartu linna 7. klasside vene keele olümpiaad
10.04.2019
Tartu linna 4.klasside õpioskuste olümpiaad
10.04.2019
1.b klass etendusel "Ernesto küülikud"
10.04.2019
3.b päästjatel külas
10.04.2019
Külas on Rukkilille lasteaia Liblikate rühm
10.04.2019
5.a õppeprogrammil "Meie Läänemeri"
10.04.2019
2.b klassi õppekäik TÜ Loodusmuuseumisse
10.04.2019
1.a klassi õppeprogramm "Meeletud meeled"
10.04.2019
Digipädevuse katseline tasemetöö - 9.b klass
09.04.2019
Lastekoor laulupeoproovis
09.04.2019
9.b klassi teatritund „Lastele keelatud”
08.04.2019
Digipädevuse katseline tasemetöö - 9.a klass
08.04.2019
3.a klass Tasku Cinamonis
05.04.2019
1.d klass osaleb TÜ loodusmuuseumi programmis „Lemmikloomad“
05.04.2019
3. klasside uisutamine
05.04.2019
1.c osaleb TÜ muuseumi õppeprogrammil "Meeletud meeled"
04.04.2019
3.b õpilased õpioskuste olümpiaadil
03.04.2019
8.a klass õppeprogrammil "Loodusvööndid ja kohastumused"
03.04.2019
3.b klass Vanemuises muusikali "Kaunitar ja koletis" vaatamas
29.03.2019
1.b klass õppekäigul TÜ muuseumis
27.03.2019
DSD I eksami suuline osa
26.03.2019
Saksakeelne etluskonkurss 6.-9. klassile
22.03.2019
5.a õppekäigul "Geomeetria"
22.03.2019
"Aasta tegijate" programm 1. klassidele
22.03.2019