7.b klass TÜ loodusmuuseumis "Roomajad Eestis ja maailmas"
12.04.2024
5.c õppekäik Tartu Arstiabi Keskusesse
12.04.2024
2.a RMK Elistvere looduskeskuses õppeprogrammil "Mõista, mõista - kes ta on?"
12.04.2024
6.a klassiõhtu
11.04.2024
4.a klassiõhtu
11.04.2024
5.d klassiõhtu
11.04.2024
2.a ja 2.b lasetaed Rõõmupesa õpetajate etendusel "Hirmul on suured silmad"
11.04.2024
Tartu linna 3.-4. klasside võistlus Spelling Bee
11.04.2024
8.a klass VOCOs
11.04.2024
3.d klass keskkonnahoiu, tervise, säästliku tarbimise ja ruumilise mõtlemise teemalisel õppekäigul
11.04.2024
Õpetaja Asko Lüütsepa inglise keele rühma õppekäik
10.04.2024
7.c klass õpilaste teadusfestivalil AHHAAs
10.04.2024
Loodusainete võistlus "100 minutit ahhaad"
09.04.2024
Käsitöö ja kodunduse konkurss 6. klassidele
09.04.2024
3.c klass teadusfestivalil AHHAAs
09.04.2024
3.b klass õppeprogrammil "Päästjatel külas"
09.04.2024
1.c klassi õppekäik Swedbanki Dorpati kontorisse
09.04.2024
Raatuse näitetrupid Tartu kooliteatrite festivalil
07.04.2024
4.-9. klasside õigekirjaolümpiaad
05.04.2024
3.b klassi võistkond õpioskuste võistlusel "Tean ja oskan"
05.04.2024
Tartu tantsupeo "Juure juures" ülevaatus
05.04.2024
3.c klass õppeprogrammil "Päästjatel külas"
04.04.2024
1.b klassi õppekäik Swedbanki Dorpati kontorisse
04.04.2024
8.a TÜ loodusmuuseumis õppeprogrammil "Putukad: eluviis, tunnused ja kaitse"
03.04.2024
Eesti keele e-lõpueksami näidistest (kirjalik) 8. klassidele
02.04.2024
6.c klassiõhtu koos vanematega
28.03.2024
7.c klassi õpituba "Seksuaalsus ja seksuaalkäitumine"
28.03.2024
5.b klassiõhtu
27.03.2024
4.c klassiõhtu
27.03.2024
8.b TÜ loodusmuuseumis õppeprogrammil "Ämblikud"
27.03.2024
3.c klass ekskursioonil Vanemuise teatris
26.03.2024
1.b klassi õppekäik "Geomeetria 1.-2. klassile"
25.03.2024
2.a klass Iinnaraamatukogus Ilon Wiklandi elukäiku tutvustaval näitusel
22.03.2024
4 a klassi klassijuhataja tunnis külaline - Inger Klesment
22.03.2024
Disainivõistlus "Tuleviku tegijad"
22.03.2024
Saksa keele seiklusmäng 3.klassidele
20.03.2024
7.b „Kaitse end ja aita teist (KEAT 60 min)“ ehk praktiline õpe päästekomandos
20.03.2024
2.c klass Iinnaraamatukogus Ilon Wiklandi elukäiku tutvustaval näitusel
20.03.2024
5.b klass vaatamas etendust "Vennad Lõvisüdamed"
19.03.2024
1.c klassi õppekäik "Geomeetria 1.-2. klassile"
18.03.2024
9.a ja 9.b klasside õppekäik AHHAAsse
15.03.2024
2.a õppekäigul Rahvusarhiivis
15.03.2024
7.b klass õppekäigul "Bürgeripere köök. Vürtsid ja ürdid"
14.03.2024
1. a klass osaleb õppeprogrammil "Geomeetria"
14.03.2024
6.c klass Sadamateatris
13.03.2024
5.a klassiõhtu
08.03.2024
Tartu linna 8. klasside inglise keele olümpiaad
08.03.2024
Tartu linna 7.klasside inglise keele võistlus
07.03.2024
5.a ja 5.d õppekäik Kärkna - Laeva
04.03.2024
Lastekoori kontsertreis Soome
01.03.2024
Lastekoori kontsertreis Soome
29.02.2024
Lastekoori kontsertreis Soome
28.02.2024
Eesti Vabariigi aastapäevale pühendatud aktused
23.02.2024
7.c klassiõhtu
22.02.2024
Mudilaskoor ja 1.-2.klassi rahvatantsurühm esinemas Tartu Eluringikeskuses
22.02.2024
3.c klassi õppekäik Loodusmajja
22.02.2024
8.a klass õppeprogrammil Spordimuuseumis
22.02.2024
2.c õppeprogrammil TÜ Loodusmuuseumis
21.02.2024
1.b ja 1.c klasside õppekäik Eesti Rahva Muuseumisse
21.02.2024
3.c klassi õppekäik Teaduskeskusesse AHHAA
21.02.2024
4. klasside matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor
21.02.2024
3.a ja 3.d õppekäik Tartu Loodusmajja õppeprogrammile "Uurime elektrit"
21.02.2024
2.a õppeprogrammil TÜ Loodusmuuseumis
21.02.2024
8.b klass õppeprogrammil Spordimuuseumis
21.02.2024
1.a klass Laulupeomuuseumis
21.02.2024
9. klasside õppeekskursioon Tallinnasse
21.02.2024
1.b klass Laulupeomuuseumis
20.02.2024
1.a klassi õppekäik Eesti Rahva Muuseumisse
20.02.2024
3.a ja 3.d õppekäik Tartu Loodusmajja õppeprogrammile "Uurime elektrit"
20.02.2024
1.c klass Laulupeomuuseumis
20.02.2024
2.d õppeprogrammil TÜ Loodusmuuseumis
19.02.2024
2.b õppeprogrammil TÜ Loodusmuuseumis
19.02.2024
4.a klassiõhtu
15.02.2024
Sõbrapäevapidu 4.-6. klassidele
15.02.2024
5.b klass uisutamas
15.02.2024
Sõbrapäevapidu 7.-9. klassidele
14.02.2024
Sõbrapäevapidu 1.-3. klassidele
14.02.2024
Vabariikliku kunstiolümpiaadi piirkonnavoor
10.02.2024
Vabariikliku muusikaolümpiaadi piirkondlik eelvoor
10.02.2024
7.c klass uisutamas
09.02.2024
7.c klass Eesti Rahvusraamatukogu haridusprogrammi veebitunnis "Libastudes lidauudistele"
08.02.2024
2.b klassiõhtu
07.02.2024
5.c ja 5.d klassid etendusel "Vennad Lõvisüdamed"
07.02.2024
7.a ja 7.d klassid Eesti Rahvusraamatukogu haridusprogrammi veebitunnis "Libastudes lidauudistele"
07.02.2024
Saksa keele tõlkevõistlus 8.-9. klassile
07.02.2024
Tartu linna tehnoloogiaõpetuse konkurss
07.02.2024
3.b klassi õppekäik Tartu lasteraamatukokku
06.02.2024
2.a klass muuseumitunnis „Kunstiga lähedalt ja lähedaseks"
02.02.2024
3.a ja 3.d klassid aktiivõppeprogrammil AHHAAs
01.02.2024
3.a klassi õpituba MyItaly Toidustuudios õppeköögis
31.01.2024
3.b klass Teaduskeskuses AHHAA aktiivõppeprogrammil "Elekter"
30.01.2024
Lastekoori laulupäev
27.01.2024
Emakeeleolümpiaad
26.01.2024
Projekti "Tartlaste portreed taaskasutusmaterjalidest" infotund
25.01.2024
5.b klass uisutamas
25.01.2024
4. klassi eesti keele temporühma (õp Elina Tsäko) õppekäik ERMi
19.01.2024
Tartu linna 5. klasside inglise keele viktoriin
18.01.2024
7.b klass Eesti Rahvusraamatukogu haridusprogrammi veebitunnis "Libastudes lidauudistele"
18.01.2024
7.c klass Eesti Rahvusraamatukogu haridusprogrammi veebitunnis "Libastudes lidauudistele"
17.01.2024
6.a klassi õppekäik Laulupeomuuseumisse
16.01.2024
2.a klass uisutamas Raekoja platsil
12.01.2024
4. klassi eesti keele temporühma (õp Mare Kiisk) õppekäik ERMi
12.01.2024
Koolidevahelise muusikalise mälumängu 2. etapp
11.01.2024
5.c klass kinos
22.12.2023
2.a klass Ahunapalus kelgukoerte treeningkeskuses
20.12.2023
2.b ja 2.d klasside maagiline jõulumatk laternatega Vapramäe matkarajal
19.12.2023
6.b klassi (jõulu)õhtu klassijuhataja ja vanematega
19.12.2023
7.c klassi heategevusprojekt MTÜ-s Tartu Kassikaitse
19.12.2023
7.a ja 7.d klass jõululõunal Kolmes Tillis
19.12.2023
4.d klass Eedeni keskuses bowlingus
19.12.2023
9.a klass ERMi õppeprogrammil „Mis peitub maski taga?”
19.12.2023
5.c klassijuhatajapäev
19.12.2023
9.b klassipäev
19.12.2023
8.b päev klassijuhatajaga
19.12.2023
8.a klassijuhatajapäev
19.12.2023
5.a klass uisutamas ja kinos
19.12.2023
4.c klassijuhataja päev
19.12.2023
6.c klassijuhatajapäev
19.12.2023
4.a klass uisutamas ja kinos "Wonka" filmi vaatamas
19.12.2023
3.b ja 3.c klassi jõulutrall kelgukoertega Ahunapalus
19.12.2023
Jõulukontsert Jaani kirikus
18.12.2023
7.a, 7.b ja 7.d klassid uisutamas
18.12.2023
3.c klass Tartu Linnaraamatukogus
18.12.2023
2.a klass uisutamas Raekoja platsil
18.12.2023
Tartu linna 5. klasside tehnoloogiaõpetuse konkurss
18.12.2023
2.b klass Raekoja platsil uisutamas
18.12.2023
Õpilasesinduse jõulupidu
15.12.2023
5.c klassiõhtu
15.12.2023
7.-9. klasside jõulupidu
15.12.2023
6.c klass kelgukoerte farmis
15.12.2023
3. klassid kinos Apollo
15.12.2023
4.a ja 4.c klasside väljasõit Rakverre
15.12.2023
5.d klass Viljandis
15.12.2023
5.b klassiõhtu
14.12.2023
4.a klassiõhtu
14.12.2023
6.a klassiõhtu
14.12.2023
4.-6. klasside jõulupidu
14.12.2023
2.a klass jõululinnas orienteerumismängul - seiklus kosmoses
14.12.2023
3. klasside jõulupidu
14.12.2023
Eelkooli jõulupidu
13.12.2023
1. klasside jõulupidu
13.12.2023
4.a klassi õppekäik Tartu Tähetorni
13.12.2023
4.b ja 5.c klassid kinos
13.12.2023
6.b Ahunapalus kelgukoerte jõulutrallil
12.12.2023
Raatuse jõululaat 2023
09.12.2023
3.a klass jõuluprogrammil „Jõulud mineviku Tartus“
07.12.2023
3.d klass jõuluprogrammil „Jõulud mineviku Tartus“
07.12.2023
2.a klass Teatri Kodus etendusel "Kunksmoor ja kapten Trumm"
07.12.2023
7.a klassi isikliku finantsjuhtimise õpituba
06.12.2023
1.a klassi jõuluprogramm 19. sajandi linnakodaniku muuseumis
05.12.2023