Mai 2022

Rosanna Maria Annuk - II koht EDSU karikavõistlusel Lapsed 1 2-tantsus

Isabel Sonn - II koht Tartu meistrivõistlustel iluvõimlemises 

Aleksandra Smirnov - III koht Eesti MV miniklassi korvpallis 

Romet Soer - eripreemiad ajalooalaste uurimistööde võistlusel 

Kaur Robert Lehtmets, Laura-Liis Silbaum, Mia Raud - II koht Tartu orienteerumismängus Deutsche Spuren 

Aleksander Potašenkov, Kaarel Heinalo, Evert Vaher, Marco Vene - II koht Tartu koolide karikavõistlustel sisesõudmises 

Kaisa Kivisaar, Sandra Paimla, Rianne Maiste, Carmen-Anete Plakso - III koht Tartu koolide karikavõistlustel sisesõudmises 

Rando Sarapson - Eesti meister korvpalli U-14 meistrivõistlustel, meeskonna parim mängija

Karl Jonas Lõhmus, Emil Tiivel, Mariann Siimus, Kädi Rosenthal - III koht Tartu koolide karikavõistlustel sulgpallis 

Danial Amin - II kohtTallinn Nord Cup korvpalliturniiril 


Aprill 2022

Robert Rosman - matemaatikavõistlusel Känguru Pre-ekolier vanuserühmas meie kooli 1. klasside arvestuses I koht

Michael Thompson - Spordiklubi Do judo Noorteturniiril III koht

Emma Marie Mihkels - Tartu iluuisuvõistlusel Hope Cup I koht

Isabel Sonn - Elva lahtistel meistrivõistlustel ilu- ja rühmvõimlemises I koht

Nora Juhanson - Ecu Spring Dressage ratsavõistlusel II koht

Marten Kasemets - Eesti noorte minivõrkpalli meistrivõistluste Tartu etapil I koht

Miia Maria Treier, Erki Raid, Liise Rähn - Tartu linna õigekirjaolümpiaadil I koht, 6. koht, 12. koht

Laura Poll, Grethel Kiisk, Mirtel Eilmann, Aleksandra Smirnov - 3x3 tüdrukute korvpallis 6.-7.kl arvestuses III koht

Kertu Laanoja ja Kädi Rosenthal - suure panuse eest kooli siseraadio käivitamisel ja töös hoidmisel 

Aigar Paejärv - kooli väärika esindamise eest Tartu linna 7.-8.kl kodunduse konkursil tehnoloogia õppesuunal „ Rõõm kokata“

Aleksander Potašenkov - Eesti 2022. a meistrivõistlustel poksis U-vanuseklassis II koht

Märts 2022

Ingela-Maarja Avastu, Liselotte Bikha, Heli Hansen, Helena Jäger, Eleri Krünvald, Mairis Krünvald, Kristin Kört, Lilii Lill, Karl Jonas Lõhmus, Marleen Meister, Marta Eliisabeth Ojamets, Karola Purga, Kaidi Pärn, Ruuben Raud, Art Villem Räisa, Marian Siimus, Miina Soon, Annamarii Tamm, Mona Marii Toots, Tuuliki Vuks ja Aigrid Kõõra - Ukraina toetuseks korraldatud ürituse eest (loe lähemalt)

Aleksandra Aim - I koht rühmvõimlemise maailmakarikaetapil Tallinn Trophy 2022 (vanuserühm 8-10 a)

Sabrina Blumenau - II koht iluuisutamisvõistlustel EVE CUP 2022 chicks C girls kategoorias

Kädili Ivandi - Tartu linna ja maakonna 1.-3. klassidele suunatud nukkude joonistuskonkursil  2. klasside arvestuses viie võrdselt parima hulgas

Joosep Sibul - II koht Tartu- ja Põlvamaa koolidevahelistel lauatennise karikavõistlustel "Koolipinks kõigile" 1.-5. klasside arvestuses

Kaarel-Joonas Kivaste - nukkude joonistamise konkursil “Tulevikunukk” 3. klasside poiste arvestuses kahe parima seas

Liisu-Leen Merisalu - X koht piirkondlikul matemaatikaolümpiaadil 4. klasside arvestuses

Mirjam Oks - VI koht piirkondlikul matemaatikaolümpiaadil 4. klasside arvestuses

Krete Sibul - III koht rahvusvahelisel ujumisvõistlusel "Madwave Challenge" 200m vabalt ujumises (vanusegrupis 2009 ja noorimad)

Liise Rähn - V koht  Tartu linna matemaatika olümpiaadil 5. klasside arvestuses

Arina Gerasimova, Carmen Ilvesmets, Diana Kopai-Gora - kooli väärika esindamise eest 6.-7. klasside käsitöö ja kodunduse koostööpäeval “Kevad tasa koputab…”

Mattias Külaots -  III koht  Eesti koolinoorte 61. bioloogiaolümpiaadi Tartu piirkonnavoorus 6.-7. klasside arvestuses

Niklas Krull - VI koht Eesti koolinoorte 61. bioloogiaolümpiaadi Tartu piirkonnavoorus 6.-7. klasside arvestuses

Mia Raud - III koht ülelinnalisel saksa keele tõlkevõistlusel 8.-9. klasside arvestuses 


Veebruar 2022

Rosanna Maria Annuk
- II ja III koht Eesti Tantsuspordi Ühenduse Meistrivõistlustel Ladina-Ameerika tantsudes 

Juhan Leenurm - II koht Tartu maratonil oma vanuseklassis 

Harald Türna - III koht Tartu linna 8. klasside tehnoloogiaõpetuse konkursil 


Jaanuar 2022

Fred Drozdov - I koht Eesti minimeistrivõistlustel võistlustantsus

Sten Luhtaru - Kaks esikohta Poka autode lumeraja võistlustel

Rando Sarapson - I koht U 14 Eesti karikavõistlustel korvpallis

Detsember 2021

Mia Lisandra Rennig - I-II kohad rahvusvahelistel iluvõimlemise võistlustel (online Academic Winter Cup 2021 Bulgaarias, 2012 B-grupi arvestuses mitmevõistluses 1. koht, rõngakavas 1.koht, kurikakavas 2.koht; Slonny Cup 2021, 2012 B-grupi arvestuses vabakavas 2.koht, kurikakavas 1.koht)

Annamarii Tamm
- II koht jalgpalli Eesti meistrivõistlustel (U17)

Mona Marii Toots
- isiklik maalinäitus „Maailma raamimas“


November 2021


Sandra Lobin
- võistkondlik I koht iluvõimlemise võistlustel Tublide turniir  

Joosep Sibul 
- I koht Tartu linna meistrivõistlustel lauatennises 

Karl Tölpus
 
- I koht 42. Vooremaa maadlusvõistlustel 

Kristjan Randmaa
 
- III koht K. Keeraku memoriaali rahvusvahelisel judo laste turniiril 

Marleen Meister
 
- II koht Tartu linna ja maakonna lühijutuvõistlusel 


Oktoober 2021

Krete Sibul - oma vanuseklassi III koht Tartu Noortesarja I etapil 100m vabalt ja 200m kompleksujumises ning II koht 14. Tartu Pikamaaujumise võistlustel 800m ujumises

September 2021

Anette Zukker - Eesti meister duatlonis