Märts 2019

Eleri Krünvald ja Kertu Laanoja - kooli väärika esindamise eest Tartu linna 4.-5. klasside kodunduse konkursil

Maria Kõlamets - II koht Tartu linna 8.-9. klasside käsitöö olümpiaadil

Merilin Trummal II koht Tartu linna 8.-9. klasside kodunduse olümpiaadil

Elis Ursula Lihtmaa - I koht Eesti Judoliidu Noorteturniiril D-klassi tüdrukute arvestuses

Kertu Jõul - V koht Tartu linna ja maakonna 4. klasside õigekirjaolümpiaadil

Jaak Sootak - V koht vabariiklikul emakeeleolümpiaadil 9.-10. klasside arvestuses

Mattias Külaots - VIII koht Tartu linna 4. klasside matemaatikaolümpiaadil

Elisabet Kustavso, Mattias Külaots ja Joanna Sepp kooli väärika esindamise eest Tartu Kunstimuuseumi joonistusvõistlusel „Sõbrad minu elus“

Maali TootsMarten VahtreLukas Krull, Villem Erik Treier ja Rihhard Ojala - II koht rahvusvahelisel 99math arvutamisvõistlusel 2. klasside arvestuses

Kertu Laanoja, Aik Raudkats ja Indrek Kuusik - III-IV koht Tartu linna 3.-4. klasside Põhjamaade kirjandusmängus

Evert Vaher - III koht Eesti Võrkpalli Liidu 2019.a karikavõistlusel U-16 poiste arvestuses

Sander Orgmaa - II koht Tartu meistrivõistlusel seitsmevõistluses oma vanuserühmas

Mona Marii Toots, Elisabeth Olup, Marleen Meister ja Miina Soon - I koht keele ja kirjanduse võistlusel "Nööbid on ära"

Marian Siimus, Karola Purga ja Lilii Lill - II koht keele ja kirjanduse võistlusel "Nööbid on ära"

Juhan Leenurm - III koht Lemeksi Tartumaa suusatalve võistlussarja kokkuvõttes M12 vanuseklassis ja III koht 5. klasside ülelinnalisel tehnoloogiakonkursil

Tõnis Mugra - I koht Tartu linna talvistel karikavõistlustel BMX krossis 2018/2019 B13-14 vanuseklassis

Mirjam Raun - I koht Tartu linna Talvistel karikavõistlustel BMX krossis 2018/2019 G13-16 vanuseklassis

Aleksandr Soorm - III koht rahvusvahelistel ujumisvõistlustel Mad Wave Challenge 100 m vabalt ujumises

Marta Laanoja - koht esiviisikus L.O.L. Surprise nukkude joonistuskonkursil


Veebruar 2019

Eleri ja Mairis Krünvald - I koht Tartu– ja Põlvamaa koolidevahelistel meistrivõistlustel "Koolipinks Kõigile" tüdrukute 1.-5. klasside arvestuses

Lukas Krull - kooli väärika esindamise eest Tartu Kunstimuuseumi joonistusvõistlusel

Mia Maria Laiuste - I koht Tartu koolide 6.-7. klasside käsitöökonkursil "Sõbrad minu elus"

Marten Vahtre, Lukas Krull, Villem, Erik Treier, Lauren Paab, Rihhard Ojala - III koht 2. klasside arvestuses vabariiklikul 99math arvutamisvõistlusel 

Jaak Sootak - V koht Tartu ülelinnalisel geograafiaolümpiaadil

Stella Päri - III koht Tartu Heino Elleri nimelises muusikakoolis toimunud flöödimängijate konkursil "Parim noor instrumentalist 2019"

Erik Kukk - III koht Tartu Maratonil vanusegrupis M-17

Annabel Nöps, Kreteli Sibul, Vanessa Bobrova, Kadri Kangro, Anne-Mai Pihlap, Laura Kinter, Sirli Anier, Laura Kaseorg - II koht Tartu linna Kooliliigas võrkpallis 6.-9. klasside tütarlaste arvestuses


Jaanuar 2019

Maali Toots - I koht Peterburis Samari Savšinski rahvusvahelisel kohkursil tšellomängijate 1. vanuserühmas 

Varmo Pärnpuu - II koht Tartu koolide karikavõistlustel sisesõudmises 8.-9. klasside noormeeste arvestuses ning Eesti meistritiitel talvistel U16 vanuseklassi EMV kergejõustikus kuulitõukes

Henri Allemann, Sander Orgmaa ja Madis Mihkels - II koht Tartu koolide karikavõistlustel sisesõudmises 8.-9. klasside noormeeste arvestuses

Liisy Tõnuvere - I koht Tartu linna meistrivõistlustel kuulitõukes

Ako Armin Raid - I koht Alexela Alpituuril slaalomis ja superslaalomis U14 vanuserühmas

Laura Kaseorg - III koht Eesti Võrkpalli Liidu U-18 karikavõistlustel võrkpallis Tartu võistkonna koosseisus

Karola Koidu - I koht rahvusvahelistel showtantsu võistlustel 7.-9. a vanuserühmas

Jaak Sootak - I koht emakeeleolümpiaadi Tartu linna voorus 9.-10. klasside arvestuses

Uku Toots - II koht Peterburis Samari Savšinski rahvusvahelisel konkursil viiulimängijate 2. vanuserühmas

Mai Torim, Kristi EelmäeRenno Raudmäe, Priit LaatsMargus Udeküll, Ott RiisenbergAnnika Seppa, Toomas Kink - II koht üleriigilistel õpetajate võrkpalliturniiril


Detsember 2018

Samuel Lobin - III koht SK ZEN jõuluturniiril Tartus C–klassi judos

Markkus Otti - I koht Tartu linna meistrivõistlustel judos 

 


November 2018

Jasmiin Kraas - III koht Räimeralli ujumisvõistlustel 100m kroolis ja II koht 50 liblikujumises

Kertu Laanoja, Anetely Vahter ja Indrek Kuusik - I koht Tartu linna 4. klasside orienteerumismängul "Loeme, mõtleme ja loome!"

Aik Raudkats - III koht Tartu linna 4. klasside orienteerumismängul "Loeme, mõtleme ja loome!"

Brendon Maksimov - I koht Tartu koolide karikavõistlustel kergejõustikus 6.-7. klasside poiste kaugushüppes

Brendon Maksimov, Andero Antsov, Markkus Otti ja Madis Randpõld - III koht Tartu koolide karikavõistlustel kergejõustikus 6.-7. klasside poiste 4x200m teatejooksus 

Mia Maria Laiuste - III koht Tartu koolide karikavõistlustel kergejõustikus 6.-7. klasside tüdrukute kuulitõukes

Varmo Pärnpuu - I koht Tartu koolide karikavõistlustel kergejõustikus 8.-9. klasside poiste kuulitõukes 

Sander Orgmaa - II koht Tartu koolide karikavõistlustel kergejõustikus 8.-9. klasside poiste 60m jooksus

Varmo Pärnpuu, Sander Orgmaa, Madis Mihkels ja Karl Siidra III koht Tartu koolide karikavõistlustel kergejõustikus 8.-9. klasside poiste võistkondlikus arvestuses

Erik Kukk - II koht Tartu linna 9. klasside tehnoloogiaõpetuse konkursil

Mia Raud - I koht üle-eestilisel ERMi 22. võistujoonistamisel "Puud ja inimesed" 4.-6. klasside vanuserühmas


Oktoober 2018

Krete Sibul - kooli väärikas esindamine ujumisvõistlustel Tartu Tähed (50 m selili III koht, 50 m vabalt II koht ja 100 m kompleksi I koht)

Saara Vilson - III koht Tartu O. Lutsu nimelise linnaraamatukogu ettelugemisvõistlusel "Kus hundist räägitakse"

Markkus Otti - I koht Tartu XVI rahvusvahelisel sügisturniiril judos U14 vanuseklassis

Aleksander Mikešin - II koht Tartu koolide sulgpalli C-liiga lasteturniiril

Kadri Kangro - I koht Balti karikavõistlustel võrkpallis U14 vanuseklassis

September 2018

Niklas Krull - omaloominguline lugu "Imelik pidu" ajakirja Täheke jubejuttude kogumikus "Üks koll läks kooli"

Lembi-Mari Merisalu - parima joonistaja tiitel XI Tartu Laulupeomuuseumi joonistusvõistlusel „Mu koduke. Eesti läbi lapse silmade“

Tõnis Mugra - II koht Baltimere riikide BMX-krossisõidu karikavõistlusel

Kadri Kangro, Rocco Vene, Gerden Melts, Remo Sirk, Siimeon Raud, Sten-Silver Eiche, Karolin Pärn, Keily Kivisaar, Isabel Luik, Grete Sulp, Vanessa Vään, Celica Metspalu, Varmo Pärnpuu, Kristjan Mägi, Berit Paide, Kristel Paurson, Hanna Kaldmaa, Ester Savi, Eva-Lota Kirš, Johanna Nurk, Anne-Mai Pihlap, Karl Siidra, Janno Joosep Mathias Malmre, Trevor Juurma, Erik Kukk, Liana Lass, Stella Päri, Keili Hindrikson, Laura Bobrova, Sander Orgmaa, Cevin Kulev, Andreas Hubel, Bettina Päri, Madis Mihkels ja Arvo Vesi - II koht Tartu koolide teatejooksude päeval toimunud 8.-9.klasside 30x60m pendelteatejooksus 

 
Suve Tegija 2018

Varmo Pärnpuu - III koht Jeruusalemmas toimunud rahvusvahelistel laste mängudel kuulitõukes