Detsember 2017

Karola Koidu - silmapaistva töö esitamise eest Tartu Maaülikooli poolt korraldatud joonistusvõistlusel "Minu mets"

Helen Remmel - laureaadi tiitel õpilaste ilukirjandusliku omaloomingu võistlusel "Tartu on…"

Teele Kiisk - laureaadi tiitel õpilaste ilukirjandusliku omaloomingu võistlusel "Tartu on…"

Karl Markus Mäekivi - vormi eriauhind õpilaste ilukirjandusliku omaloomingu võistlusel "Tartu on…"

Ingemari Org - II koht Tartu maakonna jutuvõistlusel "Mina…" 8.-9. klasside õpilaste hulgas

Andero Antsov - III koht Eesti Jalgpalli Liidu aastalõputurniiril vanuseklassis U13

Marian Siimus - II koht laste D-liiga sulgpalliturniiril

Siim-Erik Viiding - V koht piirkondlikul geograafiaolümpiaadil


November 2017

Markus Otti - III koht Tartu linna d-klassi judo meistrivõistlustel

Lilii Lill - I koht show dance duo kategoorias EDO tantsuvõistlustel "Dance Blaze 2017"

Ako Armin Raid - I koht Masku judoturniiril Soomes

Cassandra Brauer, Steven Lullo ja Karoli Kääp - I-III koht kunstikonkursil "Söödav autoportree"

Kadi Raja, Artur Karjagin, Karel Somelar, Roosi Õie Andrei, Smilla Plado, Jaak Sootak ja Liisy Tõnuvere - ülelinnalise põhikoolide orienteerumisõhtu korraldamine

Varmo Pärnpuu - I koht Tartu koolide karikavõistlustel kergejõustikus 6.-7. klassi poiste kõrgushüppes

Sander Pärna - III koht Tartu koolide karikavõistlustel kergejõustikus 6.-7. klassi poiste kuulitõukes

Kadri Kangro - II koht Tartu koolide karikavõistlustel kergejõustikus 6.-7. klassi tüdrukute kuulitõukes

Mareike Voogla - II koht Tartu koolide karikavõistlustel kergejõustikus 8.-9. klassi tüdrukute kuulitõukes

Hanna Kaldmaa - II koht Tartu koolide karikavõistlustel kergejõustikus 8.-9. klassi tüdrukute kõrgushüppes
 

Oktoober 2017

Markkus Otti - III koht Tartu XV rahvusvahelisel judo C-klassi sügisturniiril

Karl Jonas Lõhmus - II koht sulgpalli B-liiga poiste üksikmänguturniiril

Stella Päri - I koht David Otto Wirkhausile pühendatud noorte puhk- ja löökpillimängijate konkursil 2017 13-14 a. flöödimängijate seas 

Andero Antsov, Rudolf Pae, Romet Eesmaa, Janno Joosep Mathias Malmre, Erik Kukk, Cevin Kulev, Sander Orgmaa, Andreas Hubel, Madis Mihkels, Albert Laanemäe, Rainer Lestal, Carl Kaiser Kiidjärv, Sander Meumers, Artur Karjagin, Andri Sullan - III koht Tartu koolidevahelistel jalgpalli meistrivõistlustel 6.- 9. kl poiste vanuseklassis  


September 2017

Jasmiin Kraas - I koht XLIV Kalevi Suvejooksu orienteerumisvõistlustel

Madis Mihkels - I koht Tallinna Rattamaratoni 20 km ja Tartu Rattamaratoni 40 km maastikurattasõidus

Mai Tõnisoo - esikromaani "Tüdruk, kes kukkus kaevu" avaldamine