24. novembril toimunud Tartu linna Salva Võrguliiga finaalvõistlustel saatis edu Raatuse kooli 2. klasside tüdrukute võistkonda, kes saavutasid teise koha. Tublid võrkpallitüdrukud on  Annabel Nöps, Victoria Viin, Lisanna Sonn (kõik 2.a klass), Mia Raud, Rianne Maiste ja Berit Aren (kõik 2.b klass). Tüdrukuid juhendasid õpetajad Tiiu Putrolainen ja Tiina Vink.

Kokku osales võistlustel 7 kooli, kellest finaali pääsesid Descartes’i, Variku ja Raatuse kool ning Tamme gümnaasium.

Esikoha võitis sel korral Variku kooli tüdrukute võistkond. „Kuigi meie tüdrukud pingutasid kõvasti ja andsid endast parima, olid Variku kooli tüdrukud sel korral oma oskuste ja ka üldise treenituse tasemelt nii meist kui teistest osalejatest üle,” ütles Tiiu Putrolainen.

Finaali pääsesid ka meie kooli 2. klasside poisid, kes saavutasid kokkuvõttes neljanda koha. Kohapeal olid meie õpilasi ergutamas ka Tõnise isa ja Marteni ema, kes aitasid laste kohaletoimetamisega ning elasid innukalt võistlustele kaasa.